Dodatkowy sparing Polonistów z Zagłębiem Sosnowiec

W ostatnim miesiącu zimowych potyczek kontrolnych zespołowi Polonii Bytom przyjdzie się skonfrontować z kolejnym wymagającym przeciwnikiem. Do list sparingpartnerów Niebiesko-Czerwonych dołączyło właśnie pierwszoligowe Zagłębie Sosnowiec. 

Zespół grający na co dzień w rozgrywkach Fortuna 1. Ligi zastąpi w harmonogramie zimowych gier kontrolnych awizowaną wcześniej słowacką MSK Żylinę. Rywale z uwagi na nałożony przez UEFA w dniu 7. lutego mecz rozgrywek młodzieżowej Ligi Mistrzów Słowaków z Borussią Dortmund, musieli ostatecznie odwołać zaplanowany wcześniej przyjazd do Bytomia.

W miejsce rywala zza naszej południowej granicy “wskoczyło” pierwszoligowe Zagłębie Sosnowiec. Spotkanie kontrolne zaplanowane zostało na wtorek 6 lutego na godzinę 11:00. Miejscem rozgrywania meczu będzie obiekt przy ul. Piłkarskiej 8 w Bytomiu. Więcej informacji o spotkaniu podamy w przedmeczowej zapowiedzi.

Najpierw jednak obecną formę Niebiesko-Czerwonych sprawdzą w sobotę 3 lutego dwie drużyny z województwa Małopolskiego. W sobotę przy Piłkarskiej Poloniści zmierzą się z drugoligową Sandecją Nowy Sącz oraz trzecioligowym Podhalem Nowy Targ. Oba spotkania rozpoczną się pół godziny później, niż pierwotnie planowano. Sandecję zatem podejmiemy o godzinie 11:30, natomiast mecz z Podhalem rozpocznie się o 14:30.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę