Dominik Brzozowski wypożyczony do Stali Brzeg

Dominik Brzozowski, któremu wraz z końcem roku zakończyło się wypożyczenie do Chełmianki Chełm, wiosną znów zagra na trzecioligowych boiskach. Zawodnik został na drugą część sezonu 2022/2023 wypożyczony do występującej w III grupie piłkarskiej 3. ligi, Stali Brzeg.

 

21-letni bramkarz jest formalnie zawodnikiem Polonii Bytom. W celu spędzenia na boisku większej ilości minut, zawodnik został wypożyczony do klubu IV grupy piłkarskiej 3. ligi, Chełmianki Chełm. Tam urodzony w Knurowie golkiper rozegrał trzynaście spotkań ligowych, w których pięciokrotnie zachowywał czyste konto. Dominik rozegrał również jedno spotkanie na poziomie centralnych rozgrywek Pucharu Polski, w którym jego Chełmianka przegrała z Rekordem Bielsko-Biała.

 

Na mocy transferu czasowego najbliższe pół roku popularny Brzoza zagra w Stali Brzeg, gdzie dołączy do innych byłych zawodników Polonii, a więc Michała Maja, Damiana Celucha, Jakuba Czajkowskiego czy Jarosława Czernysza. Do bezpośredniego pojedynku Polonii Bytom ze Stalą Brzeg według ligowego kalendarza dojdzie 22 kwietnia w ramach 25. kolejki rozgrywek 3. ligi grupy III.

 

Dominikowi w nowym klubie życzymy powodzenia!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę