Dominik Brzozowski zawodnikiem Polonii Bytom

Wczoraj informowaliśmy o zakontraktowaniu dwóch zawodników z roczników 2001 oraz 2000, ale dzisiaj mamy dla wszystkich kibiców Polonii Bytom kolejne dobre wieści. 19-letni Dominik Brzozowski związał się z “Królową Śląska” 2-letnim kontraktem. Młody bramkarz dołączył do Polonii na zasadzie transferu definitywnego z klubu MKS “Zaborze” Zabrze.

 

Dominik Brzozowski to 19-letni bramkarz, który w wieku juniorskim wzbudził zainteresowania największych klubów w naszym województwie, co przyczyniło się do czasowych wypożyczeń między innymi do Ruchu Chorzów, czy też Górnika Zabrza. Trener bramkarzy naszego klubu, Mirosław Kuczera, zaprosił Dominika Brzozowskiego do treningów z pierwszą drużyną w trakcie trwania okresu przygotowawczego, a młody zawodnik, którego klubem macierzystym jest MKS Zaborze, przekonał sztab trenerski do swoich umiejętności.

 

Tym samym Dominik Brzozowski na podstawie transferu definitywnego trafił do naszego klubu z MKS Zaborze Zabrze, podpisując z Polonią 2-letni kontrakt z opcją jego przedłużenia na kolejny rok.

Dominikowi życzymy samych udanych interwencji, jak najmniej straconych bramek i godnego reprezentowania niebiesko-czerwonych barw Polonii Bytom! 

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Betclic kod: PBO1920