Gramy razem! Day SPA Leśne RuNo dołącza do grona Sponsorów

Gramy razem! Do grona naszych Sponsorów dołączyła firma RuNo Cosmetics Sp. z o.o., prowadząca na terenie naszego miasta salon Day SPA Leśne RuNo oraz będąca właścicielem marki naturalnych kosmetyków RuNo Cosmetics. 

Day SPA Leśne RuNo i kosmetyki RuNo pozwalają oderwać się od zwykłej rzeczywistości i miejskiego zgiełku. To jak przejście w inny wymiar, do miejsca pięknego i magicznego. Tak możemy się poczuć w domu, stosując pielęgnację, lub po prostu odwiedzając Leśne RuNo przy ulicy Orląt Lwowskich 7A/12B w Bytomiu. 

Wyszarpanie kilku minut z codziennej pogoni może zmienić wiele – według tej filozofii funkcjonuje Leśne RuNo Day SPA (odwiedź stronę www -> TUTAJ).  Otoczenie relaksującej zieleni, klimat pełen bujnej roślinności, wyciszający fiolet ścian i drewniane dodatki przywołujące na myśl wdzięczność lasu, sprawiają, że można poczuć się lepiej niż na wakacyjnym wypoczynku wśród natury.

Leśne RuNo to salon z historią, który stale się rozwija i poszerza swoją ofertę. Od 2016 roku gabinet funkcjonował pod nazwą Prettyou przy ulicy Wrocławskiej, który zdobył tytuł najlepszego salonu kosmetycznego 2019 w Bytomiu w rankingu „Dziennika Zachodniego” oraz nagrodę Orłów Kosmetyki 2019 r.

Obecnie Leśne RuNo specjalizuje się w zabiegach z zakresu wellness i w kosmetyce. W ofercie salonu znajduje się pełen wachlarz zabiegów na twarz, ciało oraz masaży relaksacyjnych.  Nasz Sponsor oferuje również zabiegi zdrowotne takie jak krioterapia i tlenoterapia, z czego korzystać będą zawodnicy naszego klubu.

-Jako bytomianka jestem niezmiernie dumna, że wraz z zespołem Runo Cosmetics oraz Leśne Runo Day SPA, możemy wspierać proces regeneracji zawodników. Polonia Bytom to bytomska duma, która wychowała pokolenia sportowców i wiernych kibiców. Cieszę się, że dzięki naszej współpracy będziemy mogli uczyć już najmłodszych zawodników, że odpowiednia regeneracja jest tak samo ważna jak odpowiednio dobrany trening. Trzymam kciuki, aby razem z upragnionym awansem Polonii do II ligi, Leśne Runo i Runo Cosmetics awansowały w sercach bytomianek i bytomian na ulubione miejsce regeneracji, odpoczynku i dbania o siebie – przyznała tuż po podpisaniu umowy właścicielka firmy, Marzena Łukowska.

W salonie oraz online możecie poznać linię naturalnych kosmetyków RuNo Cosmetics, które stworzone zostały z połączenia tradycyjnych składników z najnowocześniejszymi osiągnięciami kosmetologii (zobacz TUTAJ).

PROMOCJA NA START

Nasza współpraca, oprócz wsparcia drużyny w zakresie regeneracji, zakłada również działania w obszarze wizerunkowym. Oprócz stałych reklam, m.in. na stadionie i stronie www, wraz ze Sponsorem przygotowaliśmy dla Was konkursy i zniżki.

Już teraz możecie uzyskać aż 20% rabatu na hasło POLONIA na wszystkie zabiegi w Leśnym Runie Day SPA dla nowych klientów (z wyłączeniem mani/pedi) oraz na zakup kosmetyków Runo Cosmetics stacjonarnie w Leśnym Runie oraz na runocosmetics.pl.

Nowemu Sponsorowi dziękujemy za zaufanie a Was zapraszamy serdecznie do korzystania z usług Leśnego RuNa. Wybierając usługi naszych Sponsorów, rozwijacie współpracę z Klubem!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Betclic kod: PBO1920