GRAMY RAZEM! – Elgra Sp. z o.o. Sponsorem Polonii Bytom

Sympatycy Polonii Bytom podczas dwóch ostatnich spotkań wyjazdowych, z pewnością zwrócili uwagę w naszych materiałach meczowych, na nową grafikę. Dziś możemy już oficjalnie podzielić się z Wami informacją, iż w gronie sponsorów naszego Klubu witamy bytomską firmę Elgra Sp. z o.o.!

 

Elgra Sp. z o.o. jest hurtownią elektryczną, mającą swoją siedzibę w Bytomiu. Jej początki sięgają już 1992 roku. Nasz Sponsor od zawsze oferuje swoim klientom najwyższą jakość usług, najlepsze na rynku ceny oraz fachową pomoc i doradztwo techniczne na każdym etapie obsługi klienta. Elgra Sp. z o. o. współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi jak i dużymi przedsiębiorstwami, dostarczając asortyment największych producentów branży elektroenergetycznej na terenie całego kraju.

Elgra Sp. z o.o. została sponsorem meczów wyjazdowych Polonii Bytom, natomiast logo firmy będziecie mogli zobaczyć w materiałach meczowych związanymi ze spotkaniami wyjazdowymi oraz na autokarze, wiozącym nasz zespół na wydarzenia piłkarskie!

Cieszymy się, że będziemy mogli przez najbliższy czas grać razem z Elgrą, przedsiębiorstwem z naszego miasta. Dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem i mamy nadzieję, że przed nami pasmo wspólnych sukcesów!

Chętne firmy oraz osoby prywatne zapraszamy do współpracy z firmą Elgra Sp. z o.o.! (LINK)

Wspieranie Partnerów Polonii Bytom, rozwija współpracę Sponsora z Klubem. 

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę