GRAMY RAZEM! Microchip w gronie Sponsorów Polonii Bytom

Runda wiosenna z udziałem naszego zespołu dostarcza nam wielu emocji. Wspólnie przeżywamy je razem z naszym sponsorem, bytomską firmą Microchip, która wspiera również sekcję piłkarską w obecnych rozgrywkach.  

Firma Microchip to lokalny, bytomski dostawca wysokiej jakości usług Internetowych, telewizyjnych i telekomunikacyjnych. Naszego Sponsora cechuje wykorzystywanie najnowocześniejszych technologii transmisji danych, która oparta jest o własną sieć światłowodową. Co oprócz tego można znaleźć na szerokiej liście zalet firmy Microchip? Między innymi gwarantowaną przepustowość, gwarancję ceny, brak limitu transferów, czy umowę na preferencyjnych warunkach. Warto również wspomnieć, że w swojej ofercie Microchip proponuje swoim klientom, zarówno tym nowym, jak i aktualnym, Internet mobilny 5G, cyfrową telewizję kablową HD i 4K, a także jedną z najtańszych telefonii stacjonarnych i kablowych.

Warto wspomnieć również o tym, że oprócz obsługi klienta indywidualnego, Microchip jest również nastawiony na dostarczanie usług mniejszym przedsiębiorcom i dużym podmiotom gospodarczym. W pakiecie dedykowanym biznesowi znajdują się takie usługi jak światłowodowy Internet (pula stałych adresów IP, całodobowa pomoc techniczna, szeroka oferta dzierżawy włókiem), transmisja danych (transmisja Metro Ethernet o przepustowości do 1 Gbps, możliwość połączenia wszystkich działów klienta  w jedną sieć korporacyjną, usługa wirtualnej sieci L3 VPN), nowoczesna technologia telefonii IP (pakiety minut, tańsze połączenia między numerami Abonenta, nagrywanie rozmów, łatwa rozbudowa infrastruktury o kolejne numery i stanowiska, bezpieczeństwo dzięki dedykowanemu łączu do Internetu) oraz monitoring wizyjny (ochrona obiektów prywatnych i publicznych, kompletne wdrożenie systemu, bezpieczne składowanie danych, kontrola przejść).

Wychodząc naprzeciw potencjalnym klientom, firma Microchip zapewnia 3 różne drogi konfiguracji usług: bezpośrednio w Biurze Obsługi Klienta przy ul. Józefczaka 29, przez telefon oraz za pośrednictwem bezpłatnego konfiguratora na stronie www.microchip.net.pl To duże ułatwienie, które pozwala osobom w każdym wieku znaleźć odpowiednie dla siebie usługi – nawet bez możliwości wychodzenia z domu!

Co ważne, współpraca z firmą Microchip jest wielosekcyjna, bo firma wspiera także sekcję koszykarską oraz hokejową. Reklam naszego Sponsora wypatrujcie na bandach przy boisku oraz w transmisjach meczowych na kanale PB TV. Odwiedź stronę Sponsora – KLIK. 

Wybierając usługi naszego Sponsora, rozwijasz współpracę z Polonią Bytom. Dziękujemy za zaufanie. 

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę