GRAMY RAZEM! RADEX-STAL PRZEDŁUŻYŁ UMOWĘ Z POLONIĄ BYTOM

W cyklu ,,Gramy razem!” miło nam poinformować, że kolejna bytomska firma prolongowała umowę sponsorską z naszym Klubem. Firma Radex-Stal kolejny raz obdarzyła nas swoim zaufaniem, w dalszym ciągu wspierając piłkarską Polonię Bytom.

Firma Radex-Stal Sp. z o.o. zajmuje się przetwórstwem wyrobów płaskich, będąc jednym z największych producentów i dystrybutorów produktów z blach powlekanych. Specjalizuje się w produkcji kształtowników, arkuszy, taśm i elementów giętych. Asortyment firmy oferowany jest do sprzedaży zarówno w kraju, jak i za granicą (Czechy, Słowacja, Węgry, Litwa, Łotwa, Estonia, Rosja, Ukraina, Mołdawia).

Od początku funkcjonowania na rynku, firma konsekwentnie dąży do jak najlepszych rozwiązań, systematycznie rozwija i unowocześnia park maszynowy oraz poszerza asortyment. Wieloletnie doświadczenie, współpraca z największymi producentami stali, nieustanne doskonalenie i dbałość o jakość produktów i serwisu, pozwalają cieszyć się zaufaniem i sympatią coraz większego grona zadowolonych klientów. Radex – Stal swoje biuro i zakład produkcyjny ma zlokalizowany przy ul. Bernardyńskiej 1 w Bytomiu. 

Efekty naszej współpracy zobaczycie w świadczeniach Sponsora Dnia Meczowego, takich jak reklamy w transmisjach, bandy reklamowe przy boisku oraz kreacje graficzne związane z meczami zespołu seniorskiego.

Dla Polonii Bytom to kolejny dowód zaufania, ponieważ Radex-Stal wspiera Polonię od września 2020 roku. Dziękujemy za wsparcie a wszystkich zainteresowanych, zapraszamy do korzystania z usług naszego Sponsora. Pamiętaj – wybierając usługi naszych Partnerów, rozwijasz naszą współpracę. 

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę