Gramy razem! Superbet przedłużył umowę z Polonią

Kolejny sponsor przedłużył umowę z Polonią! Zakłady bukmacherskie Superbet prolongowały umowę z bytomskim Klubem i w rundzie jesiennej nadal będą oficjalnym bukmacherem Polonii Bytom. 

RAZEM JESTEŚMY SUPER… od marca 2021 roku. To właśnie wtedy rozpoczęliśmy wspólną podróż, która stale się rozwija i w każdym miesiącu nabiera nowych barw i kreatywnych pomysłów.

Dzięki naszej współpracy, nasi kibice na bieżąco otrzymują:

  • kursy bukmacherskie w zapowiedziach meczowych Polonii Bytom
  • kursy bukmacherskie w dniu meczowym
  • ofertę live na mecze Polonii Bytom dzięki nowości wprowadzonej w marcu 2022 roku – SUPER REGIO
  • stałe informacje o nowościach w ofercie naszego Sponsora

Popularność sukcesywnie zyskuje także klubowa maskotka Olimpiok, która w aplikacji Superbet świetnie sobie radzi w ramach społeczności SuperSocial i ma już ponad 1000 obserwujących! Olimpiok dzieli się z fanami swoimi pomysłami na poszczególne wydarzenia i łatwo wejść z nim w interakcję. Aktywność w aplikacji i społeczności SuperSocial to jeden z fundamentów współpracy Polonii Bytom z Superbet i trudno się temu dziwić. Aplikacja Superbet stale się rozwija i zgarnia rynkowe nagrody m.in. za funkcjonalność i innowacyjność na rynku bukmacherskim.

Dołącz do Olimpioka, kliknij TUTAJ

Warto przed nowymi rozgrywkami przypomnieć o wymienionej powyżej ofercie SUPER REGIO – dzięki ofercie live niższych lig, w Superbet oprócz zakładów przedmeczowych, możecie także obstawiać mecze Polonii w trakcie ich trwania!

Pamiętacie materiał o naszym kierowniku Jurku Szpernalowskim? Jeśli nie, koniecznie obejrzyjcie – za jego realizację odpowiadała kamera naszego Sponsora.

W nadchodzącej rundzie jesiennej, logo oficjalnego bukmachera Polonii Bytom zobaczycie m.in. na rękawkach koszulek meczowych, banerach przy boisku czy kreacjach w social mediach. Nadchodzące tygodnie to szereg wspólnych działań, zarówno wizerunkowych, jak i skierowanych do sympatyków Polonii Bytom. Cieszymy się z otrzymanego zaufania i mamy nadzieję, że przy zwycięstwach bytomskiego Klubu, nadal będziemy głośno krzyczeć: RAZEM JESTEŚMY SUPER!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę