GRAMY RAZEM! WERON KONTYNUUJE WSPÓŁPRACĘ Z POLONIĄ BYTOM

Miło nam poinformować, że nasz Partner Medyczny, firma WERON, prolongował umowę o współpracy z Polonią Bytom w zakresie zaopatrywania sekcji w produkty medyczne oraz suplementy diety i sprzęt do regeneracji. 

Nasza współpraca trwa już trzeci rok. Wspólne działania rozpoczęliśmy wraz ze startem sezonu 2020/2021. Firma WERON, na przestrzeni 15 lat swojego istnienia, współpracowała z wieloma uznanymi w świecie sportu specjalistami, by w efekcie przyłączyć do swojego portfolio wyłącznie produkty sprawdzone, które pozwalają zwiększyć efektywność treningów oraz wynoszą rehabilitację sportową na wyższy poziom.

Kontynuację dotychczasowej współpracy skomentował Bartosz Weron, założyciel firmy WERON.

Polonia Bytom to jedna z najstarszych i najbardziej utytułowanych drużyn piłkarskich w Polsce, z silnymi tradycjami i oddaną kibicowską społecznością. Współpraca z takim klubem jest dla nas dużym wyróżnieniem i może przynieść wiele korzyści, w tym wzrost rozpoznawalności naszych marek, zwiększenie liczby klientów, a także możliwość promowania wartości, które są dla nas ważne. Wierzymy, że nasza współpraca będzie korzystna dla obu stron i przyczyni się do osiągnięcia naszych wspólnych celów. Z Polonią Bytom jesteśmy już jakiś czas, a nasze inwestycje w sport na Górnym Śląsku to wynik szerszej współpracy. Nowy obiekt, wyjątkowi ludzie, którzy tworzą dziś klub i przede wszystkim sympatycy, to dla naszej współpracy priorytet. Jestem przekonany, że nasza kooperacja poza zapleczem medycznym na czele z odżywkami i regeneracją, to tylko początek innych bardziej widocznych działań. Dziękuję Polonii Bytom za zaufanie. Już niedługo ponownie przyjadę zwiedzić i obejrzeć Nowy Dom “Królowej Śląska” przy zbiegu ulic Olimpijskiej i Piłkarskiej – przyznał Bartosz Weron tuż po złożeniu podpisu na nowej umowie.

Firma WERON to oficjalny dostawca dla polskich związków sportowych m.in.: Polskiego Związku Piłki Nożnej, Polskiego Związku Koszykówki czy Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. WERON współpracuje także z polskimi klubami, w gronie piłkarskich są m.in.: Warta Poznań, Widzew Łódź, Górnik Łęczna, Arka Gdynia i Ruch Chorzów.

Wraz z firmą WERON, w nadchodzących miesiącach przygotowaliśmy specjalne promocje oraz konkursy dla sympatyków Polonii Bytom. Serdecznie zapraszamy na stronę naszego Partnera – KLIK.

Kupując u naszego Sponsora, rozwijasz współpracę Polonii Bytom z firmą Weron.

Dziękujemy za zaufanie!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę