Gramy u siebie. Jesteśmy Niebiesko-Czerwoni. Nowe koszulki domowe już w sprzedaży!

Wielkimi krokami zbliża się powrót zawodników Polonii Bytom do pierwszego meczu w roli gospodarza w tym sezonie. Klub zaprezentował najnowsze pasiaki marki Adidas, które sympatycy mogą kupować w fanshopie online. 

KUP TERAZ

Skoro mecz na własnym obiekcie, to i domowe stroje, których premiera odbyła się w poniedziałek 28 sierpnia. W najnowszych strojach zawodnicy Polonii Bytom pokażą się kibicom już w sobotę 2 września o godzinie 17:45. Najnowsze koszulki powstały przy współpracy z marką Adidas, na mocy umowy z firmą NO10, która jest sponsorem bytomskiego Klubu.

Szyk i elegancja

Najnowszy wzór to pasiak oparty na kolorach zaczerpniętych z bazy tonalnej herbu Polonii Bytom. Niebiesko-czerwone pasy wzbogacone zostały białymi elementami, charakterystycznymi dla marki Adidas. Na koszulce każdy sympatyk znajdzie dodatkowe przeszycia pod rękawami, dla lepszej  przepuszczalności powietrza oraz specjalne wykończenia rękawów i wykończenia pasiastego wzoru na odwrocie koszulki. Herb Polonii Bytom wykonany został w technologii wydruku 3D i zawiera specjalnie akcentowane wypukłości na swojej strukturze.

Jak kupować? Ile koszulek jest dostępnych?

Klub zamawia koszulki domowe w transzach. Pierwsza transza dostępna jest od ręki w fanshopie Polonii Bytom – TUTAJ.

Kolejna transza koszulek dostępna będzie w drugiej połowie września. W zależności od wyników sprzedaży w kolejnych miesiącach, klub będzie domawiał kolejne transze.

Na ten moment możliwe są tylko zamówienia w wersji online, jednak pracujemy nad tym, by w najbliższych tygodniach nasi sympatycy  mogli kupić koszulki również stacjonarnie.

Ile kosztuje nowy pasiak?

Pasiaki dostępne są w 4 wariantach:

  • Koszulka Junior z brandingiem meczowym – 189zł
  • Koszulka Junior z brandingiem meczowym i personalizacją – 199zł
  • Koszulka Senior z brandingiem meczowym – 249zł
  • Koszulka Senior z brandingiem meczowym i personalizacją – 259zł.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu pod adresem marketing@bspb.pl,  z sekretariatem klubu lub bezpośrednio z obsługą fanshopu NO10.

 

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę