Grzegorz Ochwat wypożyczony do Stali Brzeg

Wypożyczony w pierwszej części sezonu do zespołu KP Starogard Gdański, 20-letni napastnik Grzegorz Ochwat rundę wiosenną tegorocznej kampanii piłkarskiej spędzi w Stali Brzeg.

 

Wychowanek zabrzańskiego Zaborza zawodnikiem Polonii Bytom został latem 2020 roku. Do tej pory urodzony w Tarnowskich Górach zawodnik rozegrał w drużynie Królowej Śląska 1,5 sezonu, występując w 39-ciu meczach ligowych, w których zdobył 5 bramek. Wiosnę ubiegłego roku rosły napastnik spędził w występującej na tym samym poziomie rozgrywkowym, Wiśle Sandomierz. Finalne rozegrał tam 16 spotkań, dwukrotnie wpisując się w meczach ligowych na listę strzelców.

 

Sezon 2022/2023 Grzegorz Ochwat rozpoczął w klubie z północy kraju – KP Starogardzie Gdański. Jego drużyna zakończyła ligową jesień na 6. miejscu w tabeli, a sam zawodnik reprezentował swój klub w ligowych starciach 16 razy, zdobywając przy tym jednego gola. Teraz do końca sezonu 2022/2023 będzie występował na zasadzie transferu czasowego w Stali Brzeg.

 

Grzegorz Ochwat dołączy tym samym do innego wypożyczony do klubu z Opolszczyzny gracza, Dominika Brzozowskiego. Obaj powinni być wiosną ważnymi ogniwami broniącej się uniknięciem degradacji, Stali Brzeg. Naszym zawodnikom życzymy powodzenia nowym klubie!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę