Harmonogram przedsprzedaży biletów na spotkanie barażowe o III ligę.

Niebiesko-czerwoni wygrali swoją grupę rozgrywkową w ramach Haiz IV ligi i czekają na rywala w czerwcowych barażach. Wiemy już na pewno, że decydujące spotkanie o awans do III ligi rozegrane zostanie 19 czerwca o godzinie 18:00 na stadionie miejskim przy ul. Frycza Modrzewskiego 3. Dzisiaj pragniemy przedstawić Państwu harmonogram dystrybucji biletów na spotkanie barażowe, który prezentuje się następująco:
 
 

I faza sprzedaży biletów

  • piątek 31 maja 2019 r. w siedzibie Stowarzyszenia Kibiców Klubu Polonia Bytom w godzinach od 18:00 do 20:00.
 
  • niedziela 2 czerwca 2019 w kasie stadionowej przed rozpoczęciem spotkania Polonia Bytom – RKS Grodziec, a więc od godziny 9:00.
 
Warunkiem zakupu biletu na spotkanie barażowe jest konieczność zakupienia wejściówki na spotkanie z RKS Grodziec. Ilość dostępnych wejściówek na spotkanie barażowe w I fazie sprzedaży jest mocno ograniczona, ponieważ w tej fazie sprzedaży niedostępne będą wejściówki dla posiadaczy karnetów. Przewidywana liczba dostępnych biletów w I fazie sprzedaży to 100 sztuk na sektor kibicowski oraz 200 sztuk biletów na sektor rodzinny❗️
 
 
 
II faza sprzedaży biletów
 
  • poniedziałek 3 czerwca w siedzibie Stowarzyszenie Kibiców Klubu Polonia Bytom w godzinach od 18:00 do 20:00.

 

  • środa 5 czerwca w siedzibie Stowarzyszenie Kibiców Klubu Polonia Bytom w godzinach od 18:00 do 20:00.

 

  • piątek 7 czerwca w siedzibie Stowarzyszenie Kibiców Klubu Polonia Bytom w godzinach od 18:00 do 20:00.
 
Druga faza sprzedaży biletów dedykowana jest dla osób, które posiadają karnet na rundę wiosenną 2018/2019. Przed rozpoczęciem rundy sprzedanych zostało 430 karnetów i taka liczba biletów w podanych powyżej terminach zarezerwowana została dla posiadaczy karnetów. Zakupujemy bilet na spotkanie barażowe zgodnie z posiadanym karnetem, a więc posiadacze karnetów na sektor rodzinny nie mają możliwości w II fazie sprzedaży biletów na zakup wejściówki na sektor kibicowski. Posiadacz karnetu może zakupić jedynie 1 bilet na spotkanie barażowe.
 
 
 
III faza sprzedaży biletów
 
 
  • od 10 czerwca w każdy dzień funkcjonowania siedziby Stowarzyszenia Kibiców Klubu Polonia Bytom w godzinach od 18:00 do 20:00.
 
Trzecia faza sprzedaży karnetów to otwarta sprzedaż dla wszystkich chętnych, którzy pragną zakupić bilet na spotkanie barażowe o awans do III ligi. Niewykorzystana pula z I fazy, a także niewykupione bilety przeznaczone dla posiadaczy karnetów trafią do otwartej sprzedaży, która prowadzona będzie do 19 czerwca lub do momentu wykupienia wszystkich biletów. Oczywiście jedna osoba posiada możliwość zakupienia 1 biletu na spotkanie barażowe.
 
 
 
Ceny biletów na spotkanie barażowe wyglądają następująco:
 
  • ulgowy sektor kibicowski  – 10 zł
  • normalny sektor kibicowski – 15 zł
  • ulgowy sektor rodzinny – 10 zł
  • normalny sektor rodzinny – 15 zł 
 
 
 
 
Ceny biletów na spotkanie z RKS Grodziec pozostają bez zmian, a więc 7 i 12 zł.
 

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Betclic kod: PBO1920