Igor Ławrynowicz definitywnie w Polonii Bytom!

Nowy tydzień rozpoczynamy od kolejnej wiadomości związanej z kształtującą się kadrą Polonii Bytom na zbliżający się sezon. Z nieukrywaną satysfakcją możemy ogłosić, iż definitywnie z Niebiesko-Czerwonymi związał się 20-letni Igor Ławrynowicz!

 

Młodzieżowiec przez ostatnie pół roku wypożyczony był do naszego klubu z Lecha Poznań. Rozegrał w barwach dwukrotnego Mistrza Polski 16 spotkań ligowych, prezentując się w nich z bardzo dobrej strony, spędzając na boisku ponad 1000 minut. Z Polonią wywalczył awans do rozgrywek 2. ligi oraz zwyciężył w rozgrywkach Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Bytom oraz Śląskiego Związku Piłki Nożnej. Rozważna oraz skuteczna gra Igora przez ostatnie miesiące w barwach Królowej Śląska sprawiła, że młody zawodnik pozostanie z nami na kolejne dwa sezony.

 

Komentarz Igora Ławrynowicza po parafowaniu nowej umowy z Polonią Bytom:

Bardzo ważnym sygnałem do pozostania w Polonii był dla mnie fakt, iż w poprzedniej rundzie często pojawiałem się w wyjściowym składzie. Cieszę się, że mogłem regularnie grać, stając się częścią drużyny w ważnych dla niej momentach.

Na pewno wkraczamy teraz do zupełnie innej ligi, jednak nasz cel na najbliższe miesiące się nie zmienia. Dalej chcemy wygrywać, a ja poprzez swoje regularne występy, w dalszym ciągu chciałbym dokładać swoje “cegiełki” do zwycięstw Polonii Bytom.

 

Igor, cieszymy się, że zostajesz z nami! Powodzenia w nowym sezonie rozgrywkowym!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę