Informacje dotyczące cen biletów i zasad wstępu na spotkania Polonii Bytom w rundzie jesiennej sezonu 2020/2021

Rozgrywki III ligi grupy trzeciej ruszają już w najbliższy weekend, ale na pierwszy mecz z udziałem niebiesko-czerwonych przyjdzie nam poczekać do piątku 7 sierpnia, kiedy to na stadionie miejskim w Bytomiu Szombierkach przy ul. Frycza Modrzewskiego 3 o godzinie 18:00 podejmować będziemy w ramach 2 kolejki rozgrywek – Gwarek Tarnowskie Góry. Zapraszamy do zapoznania się z cenami oraz sposobem dystrybucji wejściówek na spotkania domowe w rundzie jesiennej sezonu 2020/2021.

 

W minioną sobotę weszło w życie nowe rozporządzenie Rady Ministrów znoszące część ograniczeń wprowadzonych w związku z pandemią koronawirusa. Zgodnie z przyjętym dokumentem, na stadionach piłkarskich publiczność będzie mogła zająć 50% miejsc. Wcześniej limit wynosił 25%. Według nowych przepisów domowe mecze Polonii Bytom będzie mogło oglądać z trybun stadionu miejskiego w Bytomiu Szombierkach przy ul. Frycza Modrzewskiego:

 

  • 250 osób – sektor kibicowski
  • 170 osób – sektor rodzinny 

 

Kibice będą musieli zajmować co drugie miejsce na trybunach w rzędach naprzemiennie. Nie dotyczy to osób, które uczestniczą w wydarzeniach z dzieckiem poniżej 13. roku życia, z osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie. Zasady nie obowiązują również osób wspólnie zamieszkujących lub gospodarujących. Nadal obowiązuje obowiązek zakrywania ust i nosa do czasu zajęcia miejsca na trybunach oraz podczas poruszania się po stadionie.

W sezonie 2020/2021 dystrybucją wejściówek na mecze z udziałem Polonii Bytom zajmować będzie się Stowarzyszenie Kibiców Klubu Polonia Bytom, które prowadzić będzie sprzedaż biletów w następujący sposób:

 

  • ul. Kolejowa 6 Stowarzyszenie Kibiców Klubu Polonia Bytom – poniedziałki, środy oraz piątki w godzinach od 19:00 do 20:00 
  • Rynek 12 Arena Sport Pub & Bistro – w godzinach otwarcia lokalu
  • w dniu meczu na stoisku dystrybucji biletów prowadzonym przez Stowarzyszenie Kibiców Klubu Polonia Bytom w okolicach bram wejściowych stadionu 

 

 

Przewidujemy sprzedaż następujących rodzajów wejściówek na spotkania ligowe w rundzie jesiennej sezonu 2020/2021:

 

  • bilet normalny na sektor kibicowski – 15 zł 
  • bilet ulgowy na sektor kibicowski – 12 zł (dotyczy młodzieży od 13 do 18 roku życia, kobiet, seniorów powyżej 65 roku życia, a także osób niepełnosprawnych)
  • bilet normalny na sektor rodzinny – 15 zł 
  • bilet ulgowy na sektor rodzinny – 12 zł (dotyczy młodzieży od 13 do 18 roku życia, kobiet, seniorów powyżej 65 roku życia, a także osób niepełnosprawnych)

 

Dzieci do 13 roku życia posiadają możliwość bezpłatnego wstępu na sektor kibicowski lub rodzinny jedynie z osobą pełnoletnią posiadającą ważny bilet. Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące instrukcji organizacji spotkań w sezonie 2020/2021 przekażemy Państwu w osobnym komunikacie kilka dni przed pierwszym ligowym spotkaniem z Gwarkiem Tarnowskie Góry.

 

Pragniemy poinformować, iż w uzgodnieniu ze Stowarzyszeniem Kibiców Klubu Polonia Bytom przygotowujemy dla wszystkich posiadaczy karnetów z rundy wiosennej sezonu 2019/2020 formę rekompensaty, która zostanie przedstawiona za pośrednictwem klubowych kanałów komunikacyjnych w przeciągu najbliższych dni. Dziękujemy wszystkim kibicom za wyrozumiałość w zakresie braku usług świadczonych przez spółkę (organizacji spotkań ligowych) w trakcie trwania okresu pandemii.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę