Informacje organizacyjne oraz sprzedaż biletów przed meczem z Górnikiem

Już w najbliższą sobotę 29 sierpnia 2020 roku niebiesko-czerwoni rozegrają pierwszy mecz domowy w sezonie 2020/2021 z Gónikiem II Zabrze.  Zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami organizacyjnymi przed startem sezonu 2020/2021!

 Według nowych przepisów, uwzględniając panujące obostrzenia, domowe mecze Polonii Bytom będzie mogło oglądać z trybun stadionu miejskiego w Bytomiu Szombierkach przy ul. Frycza Modrzewskiego:

250 osób – sektor kibicowski
170 osób – sektor rodzinny

Kibice będą musieli zajmować co drugie miejsce na trybunach w rzędach naprzemiennie. Nie dotyczy to osób, które uczestniczą w wydarzeniach z dzieckiem poniżej 13. roku życia, z osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie. Zasady nie obowiązują również osób wspólnie zamieszkujących lub gospodarujących. Nadal obowiązuje obowiązek zakrywania ust i nosa do czasu zajęcia miejsca na trybunach oraz podczas poruszania się po stadionie.

W sezonie 2020/2021 dystrybucją wejściówek na mecze z udziałem Polonii Bytom zajmować będzie się Stowarzyszenie Kibiców Klubu Polonia Bytom, które prowadzić będzie sprzedaż biletów w następujący sposób:

  • ul. Kolejowa 6 Stowarzyszenie Kibiców Klubu Polonia Bytom – poniedziałki, środy oraz piątki w godzinach od 19:00 do 20:00
  • Rynek 12 Arena Sport Pub & Bistro – w godzinach otwarcia lokalu
  • W dniu meczu na stoisku dystrybucji biletów prowadzonym przez Stowarzyszenie Kibiców Klubu Polonia Bytom w okolicach bram wejściowych stadionu (jeśli bilety nie zostaną wyprzedane wcześniej)

Przewidujemy sprzedaż następujących rodzajów wejściówek na spotkania ligowe w rundzie jesiennej sezonu 2020/2021:

Sektor kibicowski:

bilet normalny na – 15 zł
bilet ulgowy – 12 zł (dotyczy młodzieży od 13 do 18 roku życia, kobiet, seniorów powyżej 65 roku życia, a także osób niepełnosprawnych)

Sektor rodzinny:
bilet normalny  – 15 zł
bilet ulgowy  – 12 zł (dotyczy młodzieży od 13 do 18 roku życia, kobiet, seniorów powyżej 65 roku życia, a także osób niepełnosprawnych)

Przedsprzedaż pokazuje, że oferowana liczba dostępnych biletów na sektor kibicowski nie spełni wymagań bytomskiej publiczności, dlatego zachęcamy do nabywania wejściówek wcześniej, ponieważ w dniu meczu mogą być już one niedostępne.

Wytyczne ze strony Rządu Rzeczypospolitej, a także Związków Piłki Nożnej zobowiązują nas do przestrzegania następujących zasad:

-bramy stadionowe otwarte zostaną godzinę przed rozpoczęciem spotkania. Prosimy o ustawianie się w kolejkach do wejścia zachowując co najmniej 2-metrowy odstęp
-przed wejściem na obiekt każdy uczestnik wydarzenia zobowiązany jest poddać się dezynfekcji rąk
aż do momentu dotarcia na swoje miejsce na trybunie należy mieć na sobie założoną maseczkę – dopiero siadając na stadionowe krzesełko możemy ją zdjąć i obserwować zawody bez konieczności zakrywania ust
-na organizowane przez klub spotkania ligowe nie będzie możliwości wnoszenia bagażu podręcznego oraz plecaków
-każdy uczestnik biorący udział w imprezie w charakterze widza, wchodząc na stadion z własnej woli, potwierdza, że akceptuje i jest świadomy ryzyka, związanego z potencjalnym zakażeniem COVID-19 i zrzeka się ewentualnych roszczeń w stosunku do Organizatora z tego tytułu.

W trakcie meczu Stowarzyszenie Kibiców Klubu Polonia Bytom przy przestrzeganiu obowiązującego reżimu sanitarnego prowadzić będzie sprzedaż klubowych pamiątek, a także punkt gastronomiczny. Prosimy o przestrzegania zasad sanitarnych stojąc w kolejce do stoiska, w tym zakrywać usta oraz utrzymywać bezpieczną odległość

Prosimy wszystkich kibiców o dokładne zapoznanie się z powyższymi wytycznymi, a także przestrzeganie wszelkich zasad bezpieczeństwa w tym także zasad sanitarnych.

Dla kibiców, którzy nie zdołają obejrzeć sobotniego meczu ze względu na brak dostępnych biletów, przygotowaliśmy transmisję w systemie pay-per-view. Szczegóły wkrótce. 

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę