Iwanek: Mamy jeszcze duże rezerwy

Porozmawialiśmy z Danielem Iwankiem, który dołączył do naszego zespołu tego lata z Rekordu Bielsko-Biała. Zapytaliśmy naszego młodzieżowca między innymi o pierwsze wrażenia w nowym zespole, o ocenę gier kontrolnych czy o jego występy w młodzieżowych Reprezentacjach Polski.

Bartosz Majewski: Już jesteś chwilę w zespole. Jak zostałeś przyjęty w szatni i jakie są Twoje wrażenia po pierwszych zajęciach?

Daniel Iwanek: Na pewno dołączyłem do bardzo silnego zespołu, widać w nim duży potencjał i jakość. W szatni zostałem dobrze przyjęty przez chłopaków. Nie powiem nic odkrywczego, ale moim zdaniem to jest drużyna, która ma spore umiejętności i liczę, że pokaże je od samego początku sezonu.

B.M.: Czy różnica między Twoim wyobrażeniem zespołu a tym, co napotkałeś, gdy do niego dołączyłeś, była duża?

D. I.: Wiedziałem, do jakiej drużyny przychodzę. W Polonii grają bardzo dobrzy zawodnicy. Mimo wszystko, gdy zobaczyłem, jak wygląda zespół od środka, to jeszcze bardziej urósł on w moich oczach.

B.M.: Odczuwasz jakieś różnice w przygotowaniach między Polonią a poprzednimi zespołami?

D.I.: Na pewno pracuje się tutaj ciężej niż w poprzednich zespołach. Można powiedzieć, że to pierwszy tak wymagający okres przygotowawczy przechodzony przeze mnie.

B.M.: Pierwsze sparingi za nami,  jakie są Twoje odczucia po nich? Czy zespół pokazał pełnię swoich możliwości?

D.I.: Wydaje mi się, że mamy jeszcze duże rezerwy, jeśli chodzi o grę. Do ligi zostało jeszcze trochę czasu i jestem przekonany, że pełnię możliwości pokażemy wraz ze startem meczów o punkty. Trzeba jednak przyznać, że w sparingach pokazaliśmy się z dobrej strony, ale czuję, że stać nas na jeszcze więcej.

Całość przeczytacie w naszej aplikacji – https://aplikacja.bspb.pl/

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę