Jacek Wuwer wypożyczony do LKS-u Goczałkowice-Zdrój

Grający przez ostatnie trzy sezony w Polonii Bytom, pomocnik Jacek Wuwer został wypożyczony na rok do trzecioligowego LKS-u Goczałkowice-Zdrój. Zawodnik zdążył już zadebiutować w nowych barwach we wczorajszym meczu ligowym.

 

Przygoda Jacka Wuwra z Polonią Bytom trwa od sezonu 2019/2020. Zawodnik przyszedł wówczas do beniaminka rozgrywek III grupy 3. ligi po rocznym pobycie w Lechii Tomaszów Mazowiecki. W zespole Królowej Śląska wystąpił w 73. meczach ligowych, przyczyniając się również do awansu naszej drużyny do 2. ligi w sezonie 2022/2023. Ze względu na dużą konkurencję w linii pomocy klubu dwukrotnego mistrza Polski, zawodnik został na rok wypożyczony do niedawnego ligowego rywala Niebiesko-Czerwonych, LKS-u Goczałkowice-Zdrój. W umowie jednak zawarto możliwość powrotu zawodnika do Polonii po rundzie jesiennej.

Wczoraj Jacek zadebiutował w barwach nowej drużyny, rozgrywając 90 minut w wygranym przez jego zespół meczu z Odrą Bytom Odrzański 2:0. Występom sympatycznego zawodnika będziemy się z pewnością przyglądać, bacznie obserwując jego statystyki w naszym cotygodniowym raporcie z wypożyczeń. Powodzenia!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę