Jacek Wuwer zawodnikiem Polonii Bytom!

Miło nam poinformować, iż nowym zawodnikiem Polonii Bytom został dzisiaj 22-letni środkowy pomocnik Jacek Wuwer, który w sezonie 2019/2020 reprezentował barwy Lechii Tomaszów Mazowiecki. 

 

Jacek Wuwer to 22-letni środkowy pomocnik urodzony w Rydułtowach, który swoją przygodę z piłką nożną zaczynał w juniorskim zespole Czarnych Gorzyce. Po dwóch sezonach przeniósł się do juniorów Odry Wodzisław, w której występował przez pięć lat. Po sezonie 2013/2014 piłkarzem zainteresował się Piast Gliwice, który sprowadził go do drużyny rezerw.

Po roku gry w Piaście II Jacek Wuwer przeniósł się do juniorów AP Profi Zielonki, skąd trafił do III grupy III ligi, a dokładnie do Pniówka Pawłowice Śląskie. W jego barwach wystąpił w 49 meczach na poziomie III ligi, w których zdobył cztery bramki oraz osiem razy został napomniany żółtą kartką. W sumie na boisku spędził dokładnie 3889 minut. W sezonie 2019/2020 Wuwer reprezentował barwy III-ligowej Lechii Tomaszów Mazowiecki, a dla zespołu z Tomaszowa Mazowieckiego Jacek rozegrał komplet 19 ligowych spotkań, zdobywając 1 bramkę.

Serdecznie witamy Jacka na niebiesko-czerwonym pokładzie, jednocześnie życzymy samych udanych występów dla “Królowej Śląska”.

Wszystkie filmy

bydziehaja.pl

Miejsce na twoją reklamę