Jesienny “Typer Polonii” zakończony! Czas wyłonić zwycięzców!

Jesienne spotkania ligowe z udziałem piłkarskiej drużyny Polonii Bytom można uznać za zakończone. Dziękujemy naszym fanom za doping, a także za to, że żyliście każdym meczem niebiesko-czerwonych. Tutaj należy wspomnieć o naszej zabawie, w której tak licznie braliście udział.

 

W sierpniu za pośrednictwem naszej aplikacji wystartowała nowa zabawa, w której nasi fani typowali kolejne spotkania ligowe dwukrotnych Mistrzów Polski. Każdy z Was mógł się przed meczem Polonii Bytom zabawić w typera i wytypować najbliższy wynik naszej drużyny. Podczas czterech miesięcy zabawy, nasi fani za swoje typy otrzymywali punkty, które gromadząc co tydzień, pięli się w górę klasyfikacji generalnej. Wraz z ostatnią kolejką ligową rozgrywaną w 2021 roku, zakończyliśmy naszą zabawę w jesiennej edycji “Typera Polonii”. Czas zatem na podsumowania.

 

Użytkownik naszej aplikacji o nicku “Franz” od samego początku znajdował się w czubie klasyfikacji generalnej. Po naszej pierwszej kolejce specjalnej wskoczył na podium, z którego nie zszedł już do końca rozgrywek. Ostatnia kolejka, którą również nazwaliśmy ze względu na możliwość uzbierania większej ilości punktów tylko potwierdziła, że trafiając wynik do przerwy, “Franz” odskoczył od goniących go rywali i zwyciężył w pierwszej edycji naszej zabawy. Oto rezultaty trójki najlepszych graczy podczas jesiennej edycji naszej zabawy (po lewej zdobyte miejsce, login użytkownika naszej aplikacji oraz liczba punktów):

  1. Franz 23 pkt.
  2. Sebastian 18 pkt.
  3. Ola 14 pkt.

Klasyfikację generalną naszej zabawy znajdziecie TUTAJ. Zwycięzcom gratulujemy!

Powyższe osoby prosimy o kontakt z klubem w celu odbioru nagród pod adresem mailowym: marketing@bspb.pl.

 

Nagrodami w typerze rundy jesiennej są:
1. miejsce – personalizowana koszulka meczowa, karnet na rundę wiosenną wymienny na karnet do transmisji PPV.
2. miejsce – koszulka z kolekcji meczowej do wyboru (meczowa/polo).
3. miejsce – zestaw upominków Polonii Bytom.

 

Przypominamy także i zachęcamy do korzystania z naszej aplikacji (TUTAJ).

 

Wszystkim osobom, które wzięły udział w jesiennej odsłonie naszej zabawy serdecznie dziękujemy i już teraz gorąco zapraszamy do wzięcia udziału we wiosennej odsłonie “Typera Polonii”!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę