Już dziś trzecia gra kontrolna. Polonia Bytom – Stal Brzeg godz. 12:00 Olimpijska 2

Nie zwalniamy tempa, jeśli chodzi o rozgrywanie spotkań sparingowych. Po środowej wygranej potyczce z Sołą Oświęcim nadszedł moment, by zmierzyć się z kolejnym III-ligowcem. Tym razem przeciwnikiem Polonii Bytom będzie Stal Brzeg, a więc zespół prowadzony przez byłego zawodnika niebiesko-czerwonych – Grzegorza Podstawka. Spotkanie rozpocznie się godz. 12:00 na stadionie im. Edwarda Szymkowiaka w Bytomiu przy ul. Olimpijskiej 2.

Podopieczni trenera Marcina Domagały doskonale zaczęli okres przygotowawczy do rozgrywek w sezonie 2018/19. W dwóch pierwszych wygranych sparingach zdobyli łącznie osiem bramek, tracąc zaledwie jedną. W ubiegłą środę w Oświęcimiu mierzyliśmy się z III-ligowcem, a więc Sołą Oświęcim. Jak się okazało III liga to nie za wysokie progi dla naszych zawodników, którzy pokonali pewnie rywala 4:1 (2:0). Bramki zdobywali Jarosław Czernysz, Marcin Lachowski, a także dwukrotnie nasz snajper – Bartek Giełażyn.

Zespół z Brzegu w trakcie trwania rundy wiosennej sezonu 2017/18 przejął doskonale znany w Bytomiu Grzegorz Podstawek. Były napastnik niebiesko-czerwonych jeszcze z czasów ekstraklasy zaczyna swoją karierę trenerską. Dzisiaj pierwszy raz od dawna będzie miał okazję powrócić na Olimpijską.

Spotkanie ze Stalą rozegrane zostanie na stadionie im. Edwarda Szymkowiaka przy ul. Olimpijskiej 2, mecz rozpocznie się w samo południe, a więc o godz. 12:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców, aby zobaczyć na własne oczy, jak tworzy się zespół, który już za kilka tygodni rozpocznie walkę o awans do III ligi. Relacje live możecie jak zwykle śledzić na naszym profilu na Facebooku.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Betclic kod: PBO1920