Już jutro Polonia zagra z Rakowem Częstochowa

SEZON 2015/2016 NABIERA ROZPĘDU. EMOCJE PO STARCIU Z KOTWICĄ KOŁOBRZEG DOPIERO CO OPADŁY A W SOBOTĘ NA WYJEŹDZIE GRAMY Z RAKOWEM CZĘSTOCHOWA!
Polonia zmierzy się z zespołem z Częstochowy, który w minionych rozgrywkach II ligi był o włos od awansu szczebel wyżej.
Popołudniowe starcie obydwu drużyn w ramach 15. kolejki II ligi, może być ciekawym widowiskiem. Gospodarze zajmują aktualnie miejsce drugie, mając na koncie 27 punktów. W ostatniej kolejce, podopieczni Marka Papszuna nie rozegrali meczu ze Stal Stalową Wolą ze względu na zalanie boiska. Warto dodać, że Rakowianie w jesiennych rozgrywkach nie przegrali ani jednego meczu co nie jest dobrą informacją dla zawodników Polonii.
Do tej pory bytomianie w meczach wyjazdowych zanotowali cztery porażki i trzy wygrane mecze. Jutro będą walczyć o punkty by wydostać się ze strefy spadkowej w której tkwią na 16 miejscu z 13 punktami.
Będzie to pierwsze ligowe starcie Andrzeja Orzeszka i Marka Papszuna w roli szkoleniowców. W sezonie 2015/2016 zespół Rakowa, prowadzony wówczas przez trenerski duet – Krzysztof Kołaczyk i Przemysław Cecherz, przegrał z bytomianami u siebie 0:2 a przy ul. Olimpijskiej, Polonia pokonała Raków 1:0.
Do boju Polonio!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę