Już w piątek gramy z Wartą Poznań !

W piątek 3 marca zaczynamy 20 kolejkę sezonu 2016/2017. Przeciwnikiem Polonii Bytom w pierwszym meczu rundy wiosennej będzie Warta Poznań.

Już za 2 dni rozpoczynamy walkę o punkty i utrzymanie w drugiej lidze. Zawodnicy po okresie przygotowawczym są naładowani energią i będą za wszelką cenę walczyć o utrzymanie. Naszym pierwszym przeciwnikiem będzie Warta Poznań, która plasuje się na 11 miejscu w tabeli z 20 punkami na koncie. “Warciarze” wrócili z obozu przygotowawczego z Turcji i od czwartku przygotowują się do piątkowego meczu. Podczas okresu przygotowawczego w Turcji, Warta Poznań rozegrała sparing z Anży Machaczkała w którym pokonała rywali 3:2.

“Zieloni” podczas ostatniego spotkania 13 sierpnia z Polonią Bytom przegrali na swoim boisku 0:1. Strzelcem bramki dla Polonii był Sławomir Musiolik, który w 64 minucie wykorzystując nieuwagę zawodników Warty zgarnął piłkę i posłał ją obok Filipiaka.

Czeka nas emocjonujące spotkanie. Wszyscy jesteśmy ciekawi w jakiej formie są piłkarze Polonii Bytom i jak zaprezentują się na boisku. Nie może nikogo zabraknąć. Zapraszamy wszystkich w piątek 03 marca o godzinie 19:00.

WSZYSCY NA OLIMP!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę