Karnety na rundę wiosenną już w sprzedaży! Urodzinowa promocja do 11 stycznia!

Wraz ze świętowaniem 104. urodzin Polonii Bytom, uruchomiona została sprzedaż karnetów na mecze 2. ligi w rundzie wiosennej sezonu 2023/2024. Co więcej, skoro dziś świętujemy urodziny, to sprzedaż została uruchomiona z urodzinową promocją! 

Kliknij, kup i odbierz szalik na pierwszym meczu

Trzy mecze z rzędu na start, osiem w rundzie wiosennej

W rundzie rewanżowej Polonia Bytom rozegra na nowym obiekcie Akademii Piłkarskiej 8 spotkań. Karnety nie obejmują przełożonego meczu ze Skrą Częstochowa. Mecze zaplanowano kolejno w terminach**:

 • 23.02 – Polonia Bytom – Radunia Stężyca,
 • 2-3.03 – Polonia Bytom – Zagłębie II Lubin,
 • 9-10.03 – Polonia Bytom – GKS Jastrzębie,
 • 23-24.03 – Polonia Bytom – Wisła Puławy,
 • 6-7.04 – Polonia Bytom – Stal Stalowa Wola,
 • 20-21.04 – Polonia Bytom – KKS Kalisz,
 • 4-5.05 – Polonia Bytom – Sandecja Nowy Sącz,
 • 25-26.05 – Polonia Bytom – Lech II Poznań.

W przypadku udziału Polonii Bytom w meczach barażowych, karnetowicze będą mieli pierwszeństwo w zakupie wejściówek na dodatkowe mecze sezonu.

Cennik karnetów na rundę wiosenną 

By dołączyć do grona karnetowiczów, należy mieć aktywną kartę kibica na sezon 2023/2024. Więcej o karcie kibica przeczytasz TUTAJ. Do wyboru w zakresie kupna przygotowane są 4 opcje karnetów*:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Karnet się opłaca! 

Wybierając karnet, oszczędzasz na pojedynczym spotkaniu w stosunku do ceny jednorazowego biletu. Cena jednego meczu w ramach karnetu:

 • Karnet normalny – 18,75zł/mecz (cena biletu w przedsprzedaży 20zł, w dniu meczu 25zł),
 • Karnet ulgowy – 11,25zł/mecz (cena biletu w przedsprzedaży 12zł, w dniu meczu 15zł),
 • Karnet rodzinny – 25zł/mecz (cena biletu w przedsprzedaży 27zł, w dniu meczu 35zł),
 • Karnet VIP – 131,25zł/mecz (cena biletu w przedsprzedaży 149zł, w dniu meczu 199zł).

Zamów karnet w pierwszym tygodniu – odbierz okazjonalny szalik! 

Dla osób, które kupią karnety w dniach 4 – 11 stycznia, przygotowaliśmy urodzinową promocję, dzięki której na pierwszym meczu z Radunią Stężyca, będą mogły odebrać okazjonalny szalik z haftowanym logo z okazji 104. urodzin Polonii Bytom. Promocja trwa do 11 stycznia, do godziny 23:59.

 

 

 

 

 

Jak kupić karnet?

Kartę kibica o karnet na rundę wiosenną można doładować w serwisie biletowym bilety.poloniabytom.com.pl. Jeśli jeszcze nie posiadasz karty kibica, możesz złożyć zamówienie na karnet, zamawiając jednocześnie kartę kibica. Karty kibica wraz z karnetami dla nowych użytkowników będą do odbioru w przedsprzedaży przed pierwszym meczem rundy wiosennej, jak i w dniu meczu. O dokładnych terminach otwarcia kas, poinformujemy w osobnej wiadomości.

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do zakupu i liczymy wiosną na Wasze mocne wsparcie!

Kliknij, kup i odbierz szalik na pierwszym meczu

Dodatkowe informacje:

*- Karnet ulgowy przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży w przedziale wiekowym od 7. do 18. roku życia. Karnet rodzinny to pakiet – karnet normalny+ karnet ulgowy (osoba dorosła + osoba w przedziale wiekowym 7-18 lat). Karnet VIP uprawnia do miejsc w centralnej części trybuny krytej oraz do dostępu do strefy z cateringiem przeznaczonej dla gości klubu.

** – O dokładnych terminach spotkań, poinformujemy w osobnych komunikatach, uzależnionych od planu transmisji poszczególnych kolejek.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę