Kolejna gra kontrolna za nami. Soła Oświęcim – Polonia Bytom 1:4 (0:2)

Kolejna gra kontrolna za nami. W wyjazdowym sparingu, który niebiesko-czerwoni rozegrali w Oświęcimiu, pokonaliśmy miejscową Sołę 4:1 (2:0). To kolejny już sparing, w którym podopieczni Marcina Domagały strzelają cztery bramki. 

Kolejny sparing, kolejne cztery bramki i kolejna bramka kapitana Marcina Lachowskiego, który tym razem grę kontrolną rozpoczął na ławce rezerwowych. W pierwszej połowie spotkania bohaterem bytomian był niewątpliwie Bartosz Giełażyn, który dwukrotnie umieścił piłkę w bramce Soły Oświęcim. W drugiej części spotkania poza wspomnianym Lachowskim, na listę strzelców wpisał się także Jarosław Czernysz. Niebiesko-czerwoni pokazali doskonałą formę w dzisiejszym sparingu. Mamy nadzieję, że przełoży się to na rezultaty w Haiz IV lidze.

BS Polonia Bytom:
Zawodnik testowany – zawodnik testowany, Andrzej Buchcik, Norbert Radkiewicz – Norbert Bębenek, Łukasz Matusiak, zawodnik testowany, Jarosław Czernysz – Krzysztof Hałgas, zawodnik testowany, Bartosz Giełażyn.

Zawodnicy rezerwowi, którzy wystąpili w drugiej połowie spotkania:
Mateusz Harkawy, Dominik Wawrzyn, Dawid Skrzypiński, Arkadiusz Brzozowski, Marcin Lachowski, Tomasz Pośpiech, Szymon Wojtkowiak, zawodnicy testowani.

Soła Oświęcim – BS Polonia Bytom 1:4 (0:2)

– 0:1 Giełażyn 8′
– 0:2 Giełażyn 40′
– 0:3 Czernysz 50′
– 1:3 Soła Oświęcim 58′
– 1:4 Lachowski 85′

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę