Kolejna zmiana terminu spotkania ligowego, tym razem przełożony mecz z Pniówkiem Pawłowice

Sezon 2020/2021 dla większości ligowej stawki rozpoczął się kilka dni temu, jednak niebiesko-czerwoni przynajmniej w pierwszej fazie rozgrywek nie mają szczęścia, jeżeli chodzi o regularność rozgrywania swoich spotkań. Tym razem przełożone zostało spotkanie IV kolejki rozgrywek III ligi pomiędzy naszą drużyną a Pniówkiem Pawłowice, które zaplanowane było na sobotę 15 sierpnia 2020 r.

 

Informowaliśmy już wszystkich Państwa o przełożonym spotkaniu II kolejki pomiędzy naszą drużyną a Gwarkiem Tarnowskie Góry. Zaplanowane na piątek 7 sierpnia 2020 r. spotkanie zostało przełożone na 14 października 2020 r. ze względu na obowiązek izolacji zawodników Gwarka, która konieczna była po pozytywnym wyniku na koronawirusa jednego z zawodników z Tarnowskich Gór.

Spotkanie Polonia Bytom – Pniówek Pawłowice, które zaplanowane zostało na sobotę 15 sierpnia 2020 r. także nie odbędzie się w zaplanowanym terminie, ale tym razem na szczęście powodem przełożenia spotkania nie jest pandemia koronawirusa. Zespół Pniówka jako zwycięzca śląskiej edycji Pucharu Polski w terminie pomiędzy  13 a 16 sierpnia 2020 r. zobligowany został do rozegrania spotkania I rundy Pucharu Polski przeciwko drużynie Sokoła Ostróda, w związku z czym kluby zmuszone zostały do znalezienia nowego terminu rozegrania spotkania IV kolejki rozgrywek III ligi. Ostatecznie spotkanie rozegrane zostanie w środę 2 września 2020 r. o godzinie 17:00

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę