Kolejni zawodnicy zasilili kadrę Polonii Bytom!

Do sprowadzonych tego lata Łukasza Matusiaka, Norberta Bębenka, Przemysława Szkatuły, Macieja Wierzbickiego oraz Dominika Budzika dołączyło dzisiaj dwóch nowych zawodnik, którymi są Sebastian Kubik i Marcin Ganczarczyk.

Sebastian Kubik to 24-letni obrońca, który w poprzednim sezonie reprezentował barwy innego IV-ligowca, a dokładnie Warty Zawiercie, z którą nasza drużyna będzie się mierzyć w nadchodzącym sezonie. W trakcie trwania okresu przygotowawczego Kubik przekonał do siebie sztab szkoleniowy Polonii Bytom, w efekcie zawodnik związał się z naszym klubem dwuletnią umową.

Kolejnym nowym obrońcą, który będzie reprezentować niebiesko-czerwone barwy jest Marcin Ganczarczyk, który zasili naszą drużynę, przenosząc się do Bytomia z drużyny Gwarka Zabrze. 19-letni Ganczarczyk, tak jak i Kubik, związał się z Polonią dwuletnim kontraktem.

Sztab szkoleniowy, jak i działacze Polonii są już bardzo blisko ostatecznego zamknięcia kadry drużyny na sezon 2018/19 rozgrywek Haiz IV ligi, które startują już w najbliższą sobotę, jak się jednak okazało, bez udziału naszej drużyny. Przypominamy, że spotkanie Sarmacja Będzin – Polonia Bytom zgodnie z decyzją Wydziału Gier Śląskiego ZPN zostało odwołane.

Marcina, jak i Sebastiana serdecznie witamy na pokładzie, życząc samych udanych występów w zespole dwukrotnego Mistrza Polski.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę