Kolejny hit przy ul. Olimpijskiej – BS Polonia Bytom – LKS Czaniec 21. Kolejka Haiz IV ligi

Już jutro na stadionie im. Edwarda Szymkowiaka przy ul. Olimpijskiej 2 będziemy świadkami kolejnego spotkania na szczycie tabeli rozgrywek Haiz IV ligi. Przed dwoma tygodniami, w roli zaledwie wicelidera gościliśmy zespół z Bełku, który ostatecznie pokonaliśmy 2:1, po dwóch trafieniach kapitana — Marcina Lachowskiego. Jutro będziemy świadkami podobnego typu pojedynku, z taką jednak różnicą, że to my tym razem będziemy przystępować do pojedynku, jako lider rozgrywek.

Niebiesko-czerwoni po dwóch wyjazdowych spotkaniach, w których zdobyli łącznie 4 punkty za zwycięstwo w Bielsku, oraz remis w Wodzisławiu, wracają na własny obiekt, by bronić przewagi punktowej nad resztą ligowej stawki. Podopieczni Jacka Trzeciaka w 20 kolejkach Haiz IV ligi uzbierali 39 punktów. Nasz jutrzejszy rywal traci do nas cztery punkty, wiec dla zawodników z Czańca, pojedynek z naszym zespołem wydaje się być spotkaniem z cyklu o „6 punktów”. Zawodnicy prowadzeni przez Macieja Żaka wyraźnie zapowiadają w wypowiedziach przedmeczowych, że będzie to dla nich najważniejsze do tej pory spotkanie tego sezonu.

Zespół Polonii po świątecznej, niespodziewanej porażce w Jasienicy złapał ewidentnie wiatr w żagle. Nasi zawodnicy w ostatnich tygodniach prezentują bardzo dobry poziom, a forma poszczególnych zawodników z każdym kolejnym spotkaniu idzie w górę. W Bytomiu ewidentnie zauważyć można, że krok po kroku wraca moda na Polonię. Co raz więcej kibiców odwiedza stadion przy ul. Olimpijskiej, w spotkaniu z Bełkiem, frekwencja wynosiła ponad 900 osób, a w spotkaniu wyjazdowym z rezerwami Podbeskidzia, naszych zawodników wspierała ponad 400-osobowa grupa kibiców z Bytomia. W związku z tym jutro wszyscy liczymy, że frekwencja będzie jeszcze wyższa, a niebiesko-czerwoni powiększą przewagę nad ligowymi rywalami.

Początek hitowego starcia BS Polonia Bytom – LKS Czaniec, w ramach rozgrywek Haiz IV ligi już jutro o godz. 17:00. Przypominamy, że kasy stadionowe otwarte będą od godziny 15:00.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę