Kolejny rok RAZEM!
Podsumowanie 103. urodzin Polonii Bytom

Urodziny Polonii Bytom to dla każdego jej sympatyka dzień szczególny. Nasz Klub w dniu wczorajszym świętował 103-lecie istnienia i w związku z tym nie zabrakło urodzinowych życzeń, sentymentalnych powrotów do przeszłości, jak i wspólnych założeń dotyczących tego, co przed nami.

 

Każdy, który w nocy z 3 na 4 stycznie chciał skorzystać z dostępnych mediów społecznościowych, nie mógł zetknąć się z brakiem informacji o naszych urodzinach. Już krótko po północy rozpoczęliśmy dzielenie się urodzinowymi postami z wszystkimi użytkownikami powszechnego Internetu przypominając tym, którzy mogli w codziennym biegu zapomnieć i święcie Królowej Śląska o przypadających na środowy dzień urodzinach. Tradycyjnie już przytoczyliśmy początki powstania Polonii na samym początku trzeciej dekady XX wieku, przechodząc przez jej reaktywację po okresie wojennym, aż do “Złotej Ery” bytomskiego klubu, przypominając jej triumfy w ogólnopolskim czempionacie, jak i na arenach międzynarodowych. Przypomnieliśmy również pokrótce ważne, klubowe ikony Niebiesko-Czerwonych z Janem Liberdą, Edwardem Szymkowiakiem czy Kazimierzem Trampiszem w rolach głównych, którzy byli jednymi z autorów sukcesów Polonii w poprzednim wieku.

 

Świętowała nie tylko Polonia, gdyż środowe święto było radością dla wszystkich jej sympatyków. W związku z tym uruchomiliśmy specjalną promocję w naszym internetowym sklepie. Na każdą osobę, która zakupiła klubowy gadżet, czekał specjalny rabat. Z tej okazji dla naszych fanów pojawiła się specjalna, okolicznościowa pamiątka. Zamówienia na limitowaną wersję proporczyka na 103. urodziny można składać do niedzieli TUTAJ. Do wspólnych obchodów urodzin włączyli się również nasi Partnerzy. Na wszystkie pyszne zamówienia przygotowane przez FOOD House Starą Stodołę, również czekała niespodzianka. Podanie przy składaniu zamówienia hasła “103. urodziny Polonii” upoważniało do rabatu. Sponsor Polonii Bytom, firma Eplomby.pl, przygotowała natomiast specjalny konkurs, w którym można było wygrać gadżety związane Niebiesko-Czerwonymi. Interaktywna komunikacja za pośrednictwem serwisu Facebook daje możliwość wygrania klubowej koszulki z autografami zawodników pierwszej drużyny oraz klubowe kalendarze. Przypominamy, że konkurs dalej trwa! W tym celu odsyłamy na firmowe konto Eplomby.pl w serwisie Facebook.

 

Życzenia do siedziby dwukrotnego Mistrza Polski spływały z wielu stron. Odżyły wspomnienia, kiedy również za pośrednictwem naszych social mediów, kibice Polonii mogli wysłuchać urodzinowych życzeń od byłych zawodników Polonii. Któż z nas nie pamięta Petera Hricko? Słowacki defensor przez trzy sezony był czołową osobą z bloku defensywnego. Jego rodak, Marek Bazik wystąpił w 76-ciu meczach Polonii na najwyższym szczeblu rozgrywkowym, zdobywając przy tym 7 goli. Przez trzy lata sympatyków Niebiesko-Czerwonych cieszyła również gra Rafała Grzyba. Obecny trener ekstraklasowej Jagiellonii Białystok reprezentował Królową Śląska w ponad 70-ciu meczach a jego zwycięską bramkę w domowym meczu z Legią Warszawa pamięta chyba każdy. Po wspomnianej wcześniej sentymentalnej podróży w czasie, powróciliśmy do nieco bliższej przeszłości. Na koniec dnia otrzymaliśmy także życzenia urodzinowe od naszego wychowanka, Mariusza Fornalczyka. Obecny gracz Pogoni Szczecin oraz Reprezentacji Polski do lat 21 nie zapomniał skąd się wywodzi i również złożył życzenia swojemu byłemu klubowi.

 

O swoim klubie nie zapomnieli również najmłodsi adepci naszej szkółki piłkarskiej, sprawiając nam miłą niespodziankę. Drużyna Żaków z rocznika 2014 przed środowym treningiem w imieniu całej Akademii Piłkarskiej nagrała specjalne życzenia urodzinowe. Radość to dla nas niesamowita, kiedy najmłodsi wychowankowie Polonii Bytom pamiętają o swoim klubie. Podziękowania należą się trenerom naszej młodej drużyny Andrzejowi Szydłowskiemu oraz Damianowi Dróżdżowi, którzy czuwali nad całością projektu.

 

Po takiej mocy życzeń oraz intensywności związanej z wczorajszymi niespodziankami, wkraczamy w kolejny rok działalności jeszcze bardziej podbudowani. Przed nami rok inwestycji, w których prym wiedzie budowa nowego obiektu sportowego dla Akademii i jego częściowe otwarcie jeszcze w tym roku. Mamy jeszcze wiele do zrobienia, jednak mając przed sobą życzliwość wielu ludzi jesteśmy pewni, że postawione przed nami cele wspólnie zrealizujemy.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę