Kolejny sezon wychowanka w niebiesko-czerwonych barwach! Norbert Radkiewicz zostaje w Polonii!

Jeżeli wśród ogłoszonych wcześniej osób, które kontynuować będą swoją piłkarską przygodę w Polonii Bytom brakowało Wam jednego nazwiska, to najprawdopodobniej właśnie się na nie doczekaliście. Wychowanek Niebiesko-Czerwonych, ostoja linii defensywnej naszego klubu – Norbert Radkiewicz, podpisał nowy kontrakt z Polonią Bytom!

 

Mający na swoim koncie blisko 200 występów ligowych w pierwszej drużynie Królowej Śląska rosły obrońca to jedna z najbardziej charakterystycznych postaci w naszej drużynie. W poprzednim sezonie Norberta Radkiewicza widywaliśmy 25 razy na boiskach ligowych, niejednokrotnie w roli kapitana Niebiesko-Czerwonych. Jeden z najdłużej grających zawodników w Polonii to osoba, bez której ciężko sobie wyobrazić klub dwukrotnego Mistrza Polski. Rodowity bytomianin, dla którego będzie to już dwunasty sezon w seniorskiej piłce w barwach Polonii Bytom, przedłużył umowę ze swoim ukochanym klubem o kolejne dwa lata.

 

Komentarz Norberta Radkiewicza po przedłużeniu kontraktu z Polonią Bytom:

Bardzo się cieszę z podpisania nowej umowy. Nie ukrywam, że chciałbym za jakiś czas zakończyć piłkarską przygodę właśnie w Polonii. Zanim to jednak nastąpi, chciałbym jej dać jak najwięcej podczas trwania nowego kontraktu.

Z pewnością będzie dla nas odczuwalny przeskok o jedną klasę rozgrywkową. Przed nami krótki i intensywny okres przygotowawczy, podczas którego na świeżości wkroczymy w nowy sezon. Wierzę, że nasza rozpędzona bytomska lokomotywa się nie zatrzyma!

 

Norbertowi życzymy podczas letniego okresu przygotowawczego zdrowia i powodzenia w nowych rozgrywkach!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę