Komplety wyjazdowe Adidas na sezon 2023/2024 i start fanshopu

Już są! Polonia Bytom zaprezentowała wyjazdowy komplet meczowy na sezon 2023/2024, w którym zawodnicy niebiesko-czerwonych zagrają w sobotę z Kotwicą w Kołobrzegu. Rusza także fanshop z oficjalną kolekcją meczową bytomskiego Klubu!

Zgodnie z informacją podaną w miniony poniedziałek, w nadchodzących rozgrywkach bytomianie będą występować w strojach marki Adidas. To wszystko dzięki współpracy z firmą NO10, która została sponsorem Polonii.

Czerń w klasycznym wydaniu

Dziś światło dzienne ujrzały najnowsze koszulki wyjazdowe, w których podopieczni Adama Burka zainaugurują rozgrywki 2. Ligi meczem w Kołobrzegu. Zachowana została zasada kolorystyczna z ostatnich lat, jednak postawiono na prostotę wzoru i klasykę w postaci monochromatycznych nadruków, komponujących się z białymi wstawkami na czarnym trykocie. Koszulka dodatkowo wzbogacona jest zdobioną fakturą w kształcie litery ,,V”.

Podoba Ci się? Kup teraz!

W domowych spotkaniach, Polonia Bytom niezmiennie zagra w niebiesko-czerwonych pasiakach.  Możemy przyznać, że z wielką dumą podjęliśmy się stworzenia nowego ,,pasiaka”, który jest symbolem tego klubu. Cieszymy się, że wspólnie możemy tworzyć nową historię – powiedział Piotr Jaroszek, przedstawiciel firmy NO10. Premierę domowych kompletów, zaplanowano na pierwszą połowę sierpnia.

Rusza fanshop z kolekcją meczową 

Premiera nowych strojów wyjazdowych to nie jedyna nowość dla sympatyków bytomskiego Klubu. Od dziś przy współpracy ze sponsorem bytomian, rusza fanshop z kolekcją meczową Polonii Bytom na sezon 23/24! Dostępne z wysyłką są najnowsze koszulki meczowe ale to nie wszystko. W asortymencie są również m.in. koszulki treningowe, bluzy, kurtki czy polówki. Chcesz trenować lub chodzić w odzieży Polonii Bytom? Teraz wszystko jest dostępne z dostawą do domu lub paczkomatu. Zamówienia realizowane są na terenie całej Polski.

Masz sugestie co do fanshopu?

Fanshop tworzą nasi klienci. W fanshopie już niebawem poszerzona zostanie rozmiarówka (XXL, XXXL) oraz pojawi się kolekcja ubrań damskich. To nowy projekt, który wzbogacany będzie każdego dnia. Jeśli masz uwagi co do produktów, bądź sugestie dotyczące rozwoju fanshopu, napisz do nas na adres marketing@bspb.pl, w tytule wiadomości wpisując frazę ,,FANSHOP”.

Zapraszamy na zakupy! Wybierając produkty z oficjalnej kolekcji meczowej, wspierasz Polonię Bytom.

Odwiedź fanshop Polonii Bytom w NO10:

TUTAJ

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę