Koniec ligowych zmagań w Bytomiu w 2019 roku. Informacje organizacyjne przed spotkaniem z rezerwami Zagłębia Lubin

Niebiesko-czerwoni dzięki zasłużonej wygranej 3:1 w Pawłowicach z miejscowym Pniówkiem, a także dzięki korzystnym rezultatom w pozostałych spotkaniach rozgrywek III ligi, na dwie kolejki przed zakończeniem rundy jesiennej wskoczyli na trzecie miejsce w ligowej stawce. Podopiecznych trenera Kamila Rakoczego w najbliższą sobotę 16 listopada o godzinie 13:30 czeka ostatnie domowe starcie ligowe w 2019 roku. Naszym przeciwnikiem będą rezerwy Zagłębia Lubin. Sprawdźcie, co musicie wiedzieć o organizacji sobotniego spotkania! 

 

Informujemy, że w piątek między godzinami 19:00 a 20:00 w siedzibie Stowarzyszenia Kibiców Klubu Polonia Bytom przy ul. Kolejowej 6 prowadzona będzie przedsprzedaż biletów na sobotni mecz z rezerwami Zagłębia Lubin.

Sprzedaż biletów prowadzona będzie także w dniu meczu w kasie stadionu Szombierek (przy ul. Frycza-Modrzewskiego, od strony Hali na Skarpie). Kasy uruchomimy dla Was o godz. 11:30, czyli na dwie godziny przed pierwszym gwizdkiem. Bramy stadionowe otwarte zostaną o godzinie 12:30.

Bilety jak zwykle sprzedawane będą na sektor kibicowski, a także sektor rodzinny, ale zaznaczamy, iż przy bramie wejściowej na sektor rodzinny nie będzie prowadzona sprzedaż biletów. Czynna będzie jedynie kasa od ul. Frycza-Modrzewskiego.

Bilety ulgowe (w cenie 10 zł) przysługują dzieciom od 13. do 18. roku życia, kobietom oraz seniorom powyżej 60 lat. Bilety normalne do nabycia są w cenie 15 zł. Płatność – zarówno w stadionowej kasie, jak i Stowarzyszeniu Kibiców – wyłącznie gotówką. Za niedogodności przepraszamy.

 

Informujemy także, że wszystkie osoby, które zakupią bilet na sobotnie spotkanie z Zagłębiem II Lubin, otrzymają zniżkę przy zakupie biletu na spotkanie koszykarskiej Polonii (cena biletu po zniżce wynosić będzie zaledwie 1 zł), które odbędzie się w Hali na Skarpie o godzinie 16:30, czyli tuż po zakończeniu piłkarskich emocji! Przeciwnikiem podopiecznych trenera Mariusz Bacika będzie Wisła Kraków!

 

Do zobaczenia na trybunach, a potem na hali! Cała Wiara zawsze razem!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę