Konrad Andrzejczak oraz Dominik Konieczny na dłużej w Polonii Bytom!

Trwa budowanie składu Polonii Bytom na sezon 2022/2023. Dziś swoje podpisy pod nowymi umowami złożyła kolejna dwójka zawodników niebiesko-czerwonych, a są nimi Konrad Andrzejczak oraz Dominik Konieczny.

 

Obaj związali się z naszym klubem rocznym kontraktem, z możliwością przedłużenia o kolejny. Konrad Andrzejczak do Polonii trafił przed poprzednim sezonem ze Stali Brzeg, pojawiając się na placu gry w 23 spotkaniach, dwukrotnie wpisując się na listę strzelców. Za Dominikiem kolejny, trzeci już sezon gry w zespole Królowej Śląska. Defensywny pomocnik do tej pory ma na swoim koncie rozegranych 75 występów ligowych w klubie dwukrotnego Mistrza Polski, zdobywając w nich dwie bramki.

 

– Dominik i Konrad byli naszymi wiodącymi postaciami w ubiegłorocznej kampanii rozgrywkowej. Tak jak wspominaliśmy podczas przedłużenia umowy z Jackiem Wuwrem, tak i teraz możemy przypomnieć, iż jesteśmy zadowoleni z gry naszych zawodników na pozycji numer 6, stąd decyzja o przedłużeniu kontraktu z Dominikiem. W najbliższym sezonie zostaje z nami również Konrad. Mamy nadzieję, iż nasz zawodnik w najbliższych rozgrywkach wzniesie się na wyżyny swoich możliwości, potwierdzając umiejętności, które na pewno posiada, co przełoży się na strzelone przez niego bramki oraz notowane asysty w nowym sezonie – powiedział po podpisaniu umowy naszej dwójki zawodników dyrektor sportowy Polonii, Tomasz Stefankiewicz.

 

Zarówno Konradowi, jak i Dominikowi życzymy kolejnych, udanych występów w barwach Polonii Bytom w najbliższym sezonie!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę