Kontrakt Krzysztofa Ropskiego z Polonią Bytom rozwiązany

W składach Polonii Bytom przed sobotnimi meczami kontrolnymi zabrakło Krzysztofa Ropskiego. Kontrakt byłego już napastnika Niebiesko-Czerwonych został przed kilkoma dniami rozwiązany za porozumieniem stron.

Urodzony w Tarnowie gracz do drużyny Królowej Śląska dołączył rok temu, w trakcie zimowej przerwy sezonu 2022/2023 z częstochowskiej Skry. Będący ważną częścią zespołu zawodnik na poziomie 3. ligi wystąpił w piętnastu meczach Niebiesko-Czerwonych, zdobywając przy tym pięć bramek i znacznie przyczyniając się do awansu Polonii Bytom na szczebel centralny.

Jesienią Krzysztofa Ropskiego oglądaliśmy szesnastokrotnie w barwach Polonii Bytom na poziomie 2. ligi oraz dwukrotnie w rozgrywkach Fortuna Pucharu Polski. Dwukrotnie nazwisko popularnego Ropy pojawiało się na listach strzelców, a jego trafienia z ŁKS-em II Łódź oraz Stomilem Olsztyn pomogły naszej drużynie zgarnąć w ligowych meczach rozgrywanych przy Piłkarskiej komplet punktów. Z początkiem stycznia 28-letni piłkarz został umieszczony na liście transferowej.

Krzysztofowi dziękujemy za godne reprezentowanie niebiesko-czerwonych barw i życzymy powodzenia na dalszej, piłkarskiej ścieżce!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę