Kordian Górka: nie lekceważymy nikogo

Zachęcamy do przeczytania części wywiadu z naszym zawodnikiem – Kordianem Górką. Kordian między innymi ocenił swoje pierwsze miesiące w klubie czy opowiedział o przygotowaniach do meczu z Polonią-Stal Świdnica.

Bartosz Majewski: Czy te pierwsze miesiące w zespole utwierdziły Cię w przekonaniu, że Polonia to był dobry wybór?

Kordian Górka: Jak najbardziej, jestem już w Bytomiu od pół roku i gram, jestem z tego zadowolony i uważam, że przyjście właśnie do Polonii to był dobry wybór.

B.M.: Zaliczyłeś bardzo dobre wejście do zespołu, Twoje bramki dwukrotnie decydowały o zdobyczach punktowych zespołu. To na pewno cieszy, ale chyba też daje motywację do dalszej pracy?

K.G.: Zawsze cieszy, gdy są bramki, a gdy mogą coś dać zespołowi, to cieszy podwójnie. Ale czy to ja strzelam, czy ktoś inny to nie ma większego znaczenia, bo każde trafienie buduje cały zespół.

B.M.: W sobotę zagracie z Polonią-Stal Świdnica, czego spodziewacie się po rywalu? Ostatni ich mecz z rezerwami Zagłębia Lubin pokazał, że nie wolno ich lekceważyć.

K.G.: W tej lidze nie wolno żadnego rywala lekceważyć, tym bardziej kogoś, kto na rundę rewanżową ma mało punktów, bo on chce się odbić od dna. Tego typu spotkania są jednymi z cięższych tak naprawdę. Często łatwiej się gra z zespołami wyżej usytuowanymi, które nie mają przed sobą takiej presji. Dlatego nie spodziewamy się łatwej przeprawy w sobotę, przygotowujemy się intensywnie pod to spotkanie i nie lekceważymy nikogo.

Całość znajdziecie w naszej aplikacji – https://aplikacja.bspb.pl/

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Betclic kod: PBO1920