Kordian Górka zostaje z nami na dłużej!

Pozyskany zimą Kordian Górka postanowił podpisać z nami nową umowę na okres jednego z roku z opcją przedłużenia o kolejny.

W rundzie wiosennej Kordian wystąpił w 13 meczach, zdobywając 3 bramki. Bardzo dobrze odnajdywał się zarówno na pozycji lewego obrońcy, jak i lewego pomocnika. Przyzwyczaił nas do tego, że jak strzelał bramki, to były one wysokiej urody.

“Moje małe wątpliwości zostały bardzo szybko rozwiane przez zarząd i postanowiłem przedłużyć umowę tutaj w Polonii. Nie mogę się już doczekać dzisiejszego treningu po powrocie do zajęć, który odbędzie się na naturalnej murawie. Nie pozostaje nam nic, tylko rozpocząć przygotowania do nadchodzącego sezonu. Staram się nie stawiać sobie długofalowych celów. Zawsze koncentruję się na najbliższym meczu, żeby pokazać się w nim z jak najlepszej strony. Myślę, że jeśli każdy będzie miał takie podejście, to przyniesie to dobre efekty i będziemy się cieszyć z dobrych wyników” – powiedział Kordian Górka świeżo po podpisaniu nowej umowy, która została podpisana tuż przed dzisiejszym wznowieniem zajęć.

Dziękujemy za zaufanie i życzymy powodzenia w nadchodzącym sezonie!

Wszystkie filmy

bydziehaja.pl

Miejsce na twoją reklamę