Kto wygra dzisiejszy finał Euro 2020 według bukmacherów?

Po wielkich emocjach i dwóch półfinałowych dogrywkach poznaliśmy drużyny narodowe, które zmierzą się w starciu o trzyletni prymat na Starym Kontynencie. Anglicy zagrają w swoim piłkarskim domu, ale mieli jeden dzień mniej na regenerację sił. Włosi natomiast wyjdą na murawę bez obciążenia, że do finału awansowali po jednej z największych kontrowersji sędziowskich turnieju. Bukmacherzy za minimalnego faworyta uznają „Synów Albionu”, a szansę na zdobycie przez nich złota oceniają na 53%.

W dzisiejszym finale zagrają zespoły, które swoją grą we wszystkich fazach turnieju zachwycały kibiców na całym świecie. Nie zmienią tego żadne błędy arbitrów. Jakość piłkarska obu ekip jest bardzo podobna, ale bukmacherzy jak zawsze starają się precyzyjnie przewidzieć nie tylko kto wzniesie trofeum (53% do 47% na korzyść Anglii), ale także przebieg meczu.

Turniej Euro 2020 przyzwyczaił kibiców do wysokiej średniej liczby goli. Półfinały wyglądały już jednak trochę inaczej – zobaczyliśmy po dwa trafienia w podstawowym czasie gry. Teraz stawka rośnie jeszcze mocniej i analitycy zakładów bukmacherskich Superbet przewidują, że w meczu finałowym zobaczymy z największym prawdopodobieństwem podobny, dwubramkowy scenariusz. Najbardziej prawdopodobny dokładny wynik po 90 minutach i doliczonym czasie gry to 1:1, a kurs na takie zdarzenie wynosi 5,75. Oznacza to, że stawiając przykładowe 100 złotych, potencjalna wygrana wyniesie 506 złotych.

W fazie pucharowej mistrzostw sędziowie pokazali już 4 czerwone kartki, a średnia żółtych kartek na mecz to blisko 3,5. Zawodnicy w meczu finałowym nie muszą martwić się ewentualną absencją w kolejnych spotkaniach, a obie drużyny znane są z tego że nie odstawiają nóg. Kurs na minimum 4 żółte kartki w meczu to 1,85.

Ciekawie zapowiada się także ostateczna walka o koronę króla strzelców. Na czele klasyfikacji po 5 celnych trafień mają obecnie Cristiano Ronaldo i Patrik Schick, których drużyny są już poza turniejem. Największe szanse na ich dogonienie ma Harry Kane, który zgromadził do tej pory 4 gole. Kurs Superbet.pl na jego bramkę w meczu finałowym to 2,75.

Oferta bukmacherów na ostatni, decydujący pojedynek jest dostępna dla sympatyków podwyższania poziomu sportowych emocji od pierwszych chwil po zakończeniu drugiego z półfinałów. Przyjemność z typowania mogą mieć także Ci, którzy chcą to robić całkowicie za darmo. W ramach akcji Super Game wystarczy odpowiedzieć na 4 proste pytania dotyczące meczu Włochy – Anglia, żeby dać sobie możliwość gry o pulę 60 000 złotych. Niezależnie od rozstrzygnięć finałowych, Euro 2020 można już dziś uznać za udane. Nie brakowało w nim umiejętności piłkarskich na najwyższym poziomie, niespodzianek i kontrowersji. Nie zabraknie także prawdziwych super zwycięzców!

Superbet to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych podlega karze. Hazard może uzależniać.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę