Kup bilety na mecz z Zagłębiem II Lubin i bądź z nami!

Dziś rusza przedsprzedaż biletów na mecz z Zagłębiem II Lubin. Mecz odbędzie się 12.09.2021 o godzinie 16:00 na stadionie przy ulicy Frycza-Modrzewskiego 3.

Niezmiernie cieszymy się z powrotu kibiców na trybuny. W związku z tym ogłaszamy sprzedaż biletów na najbliższy mecz z Zagłębiem II Lubin. Wejściówki możecie nabyć w  siedzibie SKK przy ul. Kolejowej 6 w środę oraz piątek (godz. 19:00-20:00).

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, do dyspozycji publiczności przewidzianych zostało 50% miejsc:

  • sektor kibicowski – 250 miejsc
  • sektor rodzinny – 170 miejsc

WAŻNE: By móc zapełnić 100%  miejsc w danym sektorze (sektor kibicowski 500 miejsc), drugie 50% dostępnych miejsc mogą zajmować tylko osoby zaszczepione przeciwko COVID-19. W związku z tym prosimy o informację dla sprzedawcy podczas zakupu o byciu zaszczepionym, dzięki czemu mecz z perspektywy trybun będzie mogło obejrzeć więcej osób.

Sprzedaż biletów nie będzie prowadzona w dniu meczu. 

Przewidziane zostały dwa rodzaje biletów:

  • sektor kibicowski – 15zł,
  • sektor rodzinny – 15zł.

Dzieci do ukończenia 10. roku życia wchodzą na mecz za darmo. Rodziny oraz opiekunów z dziećmi zachęcamy do zapełniania sektora rodzinnego.

Wytyczne ze strony Rządu Rzeczypospolitej, a także Związków Piłki Nożnej zobowiązują nas do przestrzegania następujących zasad:

  • bramy stadionowe otwarte zostaną godzinę przed rozpoczęciem spotkania. Prosimy o ustawianie się w kolejkach do wejścia zachowując co najmniej 1,5-metrowy odstęp
  • przed wejściem na obiekt każdy uczestnik wydarzenia zobowiązany jest poddać się dezynfekcji rąk
  • na organizowane przez klub spotkania ligowe nie będzie możliwości wnoszenia bagażu podręcznego oraz plecaków
  • każdy uczestnik biorący udział w imprezie w charakterze widza, wchodząc na stadion z własnej woli, potwierdza, że akceptuje i jest świadomy ryzyka, związanego z potencjalnym zakażeniem COVID-19 i zrzeka się ewentualnych roszczeń w stosunku do Organizatora z tego tytułu.
  • W związku z ustanowieniem określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, osoby dokonując zakupu biletu/wstępujące na stadion mogą złożyć dobrowolne oświadczenie w zakresie przebytych szczepień, w szczególności przeciwko COVID-19. Oświadczenia te służą do ustalenia liczby uczestników imprezy.
  • Uczestnik imprezy, który dobrowolnie złoży oświadczenie, o którym mowa w art. 3 ust. 4, jest zobowiązany podać dane i informacje zgodne z prawdą, pod rygorem odmowy wstępu lub usunięcia z imprezy oraz dochodzenia przez Organizatora naprawienia szkody wynikającej ze złożenia nieprawdziwego oświadczenia.

Liczymy na Wasze wsparcie i głośny doping! Do zobaczenia!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę