Kup dostęp do transmisji Najstarszych Derbów Śląska!

W poniedziałkowy wieczór wszystkie bilety na niedzielne derby Polonii Bytom z Ruchem Chorzów zostały wyprzedane. Nie oznacza to jednak, że nie obejrzysz Najstarszych Derbów Śląska. Przygotowaliśmy specjalną transmisję pay per view z tego wydarzenia! 

Spotkania derbowe zawsze elektryzują społeczności obydwu klubów ale i całe regiony. Nie inaczej jest w tym przypadku. Obydwa zespoły miały spotkać się już wiosną, jednak pandemia spowodowana COVID-19 nie pozwoliła na rozegranie meczu w Bytomiu. Zareagowali kibice, którzy na Wirtualne Derby sprzedali łącznie ponad 10 tys. wejściówek!

Tej jesieni stan epidemiczny nie pozwoli zaspokoić wszystkich, którzy chcieliby obejrzeć mecz na żywo. Mamy jednak dla sympatyków obydwu klubów specjalną transmisję pay per view.

Dlaczego specjalną? W porównaniu do innych transmisji z tego sezonu, obraz meczu pokazany zostanie z większej ilości kamer, transmisję poprzedzi studio, w którym swoimi spostrzeżeniami podzielą się specjalnie zaproszeni goście. Nie zabraknie oczywiście komentarza live oraz wywiadów ,,na gorąco” z murawy. Koszt dostępu to jedyne 15zł!

Już teraz zachęcamy do zakupienia dostępu do transmisji starcia Polonia Bytom – Ruch Chorzów pod poniższym linkiem:

KUP TRANSMISJĘ NDŚ 

 

Przedsiębiorców zainteresowanych reklamą podczas transmisji zapraszamy do kontaktu pod adresem: marketing@bspb.pl.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę