Łukasz Matusiak zawodnikiem Polonii Bytom !

Miło nam poinformować, iż pierwszym piłkarzem, który wzmocnił Polonię Bytom przed rozpoczynającym się za niecały miesiąc sezonem 2018/19 Haiz IV ligi jest Łukasz Matusiak.

Łukasz Matusiak to postać, której w Bytomiu nikomu specjalnie przedstawiać  nie trzeba. Dysponujący świetnymi warunkami fizycznymi środkowy pomocnik (187 centymetrów wzrostu) w sezonach 2010/11 – 2011/12 reprezentował już niebiesko-czerwone barwy.

Swoją karierę zawodniczą Matusiak rozpoczynał w Widzewie Łódź, skąd trafił do zespołu Tura Turek i w tym zespole rozegrał swoje pierwsze mecze w seniorskiej piłce. Od 2008 roku nowy zawodnik Polonii zakładał już jedynie koszulki śląskich zespołów takich jak: Podbeskidzie Bielsko-Biała, Zagłębie Sosnowiec, czy ostatnio GKS Tychy.

Witamy serdecznie Łukasza ponownie w naszej drużynie, jednocześnie życząc samych udanych występów w barwach Polonii Bytom.

Takiego typu zawodnika Polonia Bytom potrzebowała w swojej kadrze. Łukasz naszym zdaniem będzie olbrzymim wzmocnieniem naszej drużyny. Łukasza charakteryzuje to, że nigdy nie odstawia nogi i nie boi się twardej walki w środku pola. Dodatkowo jego atutem są warunki fizyczne, które mamy nadzieję, że pozwolą nam zdominować środkową strefę boiska. Bardzo ważny był także dla nas fakt, że kilka lat temu Łukasz występował już w naszych barwach, liczymy, że bardzo szybko zaaklimatyzuje się w drużynie – mówi Zbigniew Cieńciała, dyrektor sportowy Polonii Bytom.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę