LZS Starowice kolejnym przeciwnikiem niebiesko-czerwonych. Informacje organizacyjne przed meczem

Emocje po Najstarszych Derbów Górnego Śląska już opadają, a to oznacza, że już w najbliższą sobotę 2 listopada czeka nas kolejne ligowe starcie. Tym razem przeciwnikiem Polonii będzie zamykający ligową tabelę LZS Starowice. Spotkanie rozegrane zostanie na stadionie miejskim w Bytomiu Szombierkach przy ul. Frycza Modrzewskiego. Start o godzinie 14:00! 

 

Informujemy, że w środę między godzinami 19:00 a 20:00 w siedzibie Stowarzyszenia Kibiców Klubu Polonia Bytom przy ul. Kolejowej 6 prowadzona będzie przedsprzedaż biletów na sobotni mecz z LZS Starowice.

Sprzedaż biletów prowadzona będzie także w dniu meczu w kasie stadionu Szombierek (przy ul. Frycza-Modrzewskiego, od strony Hali na Skarpie). Kasy uruchomimy dla Was o godz. 12:00, czyli na dwie godziny przed pierwszym gwizdkiem. Bramy stadionowe otwarte zostaną o godzinie 13:00.

Bilety jak zwykle sprzedawane będą na sektor kibicowski, a także sektor rodzinny, ale zaznaczamy, iż przy bramie wejściowej na sektor rodzinny nie będzie prowadzona sprzedaż biletów. Czynna będzie jedynie kasa od ul. Frycza-Modrzewskiego.

Bilety ulgowe ( w cenie 10 zł) przysługują dzieciom od 13. do 18. roku życia, kobietom oraz seniorom powyżej 60 lat. Bilety normalne do nabycia są w cenie 15 zł. Płatność – zarówno w stadionowej kasie, jak i Stowarzyszeniu Kibiców – wyłącznie gotówką. Za niedogodności przepraszamy.

Do zobaczenia na trybunach. Cała Wiara zawsze razem!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę