Majówka z Polonią. Co musisz wiedzieć o jutrzejszym spotkaniu z MKS Myszków?

Za zawodnikami Polonii dwa bardzo ważne spotkania, które mogą mieć kluczowy wpływ na tabelę rozgrywek Haiz IV ligi. W Wielką Sobotę niebiesko-czerwoni pewnie pokonali w domowym starciu swoją imienniczkę z Poraja, natomiast w ubiegłą sobotę podopieczni trenera Marcina Domagały okazali się zdecydowanie lepsi od wicelidera z Zawiercia. Polonia wygrała starcie z Wartą aż 4:1, a hattrickiem popisał się kapitan naszej drużyny – Marcin Lachowski. Przed nami weekend majowy, wiele osób spędzi ten czas z rodziną poza miastem, my natomiast zapraszamy na spotkanie 23 kolejki Haiz IV ligi, które rozegrane już jutro o godzinie 11:00 na stadionie miejskim w Bytomiu Szombierkach przy ul. Frycza Modrzewskiego 3. 

 

Pierwotnie spotkanie z MKS Myszków zaplanowane było na godzinę 17:00, jednak po konsultacjach między sztabami szkoleniowymi drużyn, a także biorąc pod uwagę opinię Stowarzyszenia Kibiców Klubu Polonia Bytom, Bytomski Sport Polonia Bytom Sp. z o.o. postanowił zmienić godzinę rozpoczęcia spotkania na 11:00. Informujemy, iż podobnie jak przy okazji organizacji spotkania z Polonią Poraj, do sprzedaży trafią jednorazowe bilety na sektor kibicowski. Liczba biletów jednorazowych jest mocno ograniczona. Ceny biletów jednorazowych prezentują się następująco:

 

  • Bilet jednorazowy ulgowy na sektor kibicowski – 7 zł 
  • Bilet jednorazowy normalny na sektor kibicowski – 12 zł 

 

Prowadzona jest także sprzedaż biletów jednorazowych na sektor rodzinny, na który ceny biletów są identyczny, jak na sektor kibicowski – 7 zł, 12 zł.  Bilety zakupić będzie można w kasie stadionowej obiektu przy ul. Frycza Modrzewskiego 3 (od strony “Hali na Skarpie”) na dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania, a więc od godziny 9:00.

 

Dużą nowością w rundzie wiosennej jest otwarcie sektora rodzinnego, na który zapraszamy wszystkie dzieci wraz z opiekunami, ale także osoby starsze, które pragną w spokoju oglądać boiskowe poczynania zawodników Polonii. Sektor rodzinny usytuowany jest naprzeciwko trybuny głównej. Wejście na sektor znajduje się z drugiej strony stadionu miejskiego w Bytomiu Szombierkach przy ul. Frycza Modrzewskiego 3. W okolicach sektora rodzinne znajduje się parking, na którym mogą Państwo pozostawić samochód. Przy bramie wejściowej na sektor rodzinny nie będzie prowadzona sprzedaż biletów. Przy okazji organizacji spotkań ligowych otwarta będzie jedna kasa stadionowa, która znajduje się przy wejściu głównym od strony „Hali na Skarpie”. Prosimy, o wcześniejsze zakupienie wejściówek, aby uniknąć kolejek przed rozpoczęciem spotkania. Gości honorowych oraz młodzież Akademii Piłkarskiej Polonii Bytom prosimy o kierowanie się na sektor rodzinny. Osoby, które zaopatrzyły się w karnet na sektor kibicowski mają możliwość wstępu na sektor rodzinny jedynie jako opiekun swojego dziecka. Nie ma możliwości wstępu z karnetem rodzinnym na sektor kibicowski. 

 

Informujemy, iż od rundy wiosennej tracą ważność wszystkie lity tzw. VIP. Osoby, które do tej pory korzystały z darmowego wejścia na podstawie list znajdujących się na bramie głównej, prosimy o zakup karnetu lub pojedynczego biletu na dane spotkanie mistrzowskie z udziałem naszej drużyny.

Raz jeszcze powtarzamy, iż sprzedaż wejściówek w dniu meczu odbywać się będzie w kasie stadionowej, która mieści się przy bramie głównej od strony „Hali na Skarpie”. Kasa stadionowa otwarta będzie od godziny 9:00, natomiast bramy wejściowe otwarte będą od godziny 10:00.

 

Mamy nadzieję, iż spotkania w rundzie wiosennej sezonu 2018/2019 Haiz IV ligi z udziałem Polonii Bytom będzie wspólnie oglądać w miłej i przyjaznej atmosferze na sektorze rodzinnym, natomiast niebiesko-czerwoni fani na sektorze kibicowskim zgotują fantastyczną atmosferę, która poprowadzi naszych zawodników do zwycięstw.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę