Marcin Domagała nowym trenerem niebiesko-czerwonych !

W sezonie rozgrywkowym 2018/19 drużynę Polonii Bytom prowadzić będzie nowy szkoleniowiec, którym został dzisiaj Marcin Domagała.

 

42-letni Marcin Domagała od października 2017 roku prowadził IV ligowy GKS Gwarek Ornontowice, który rozgrywki Haiz IV ligi grupy pierwszej zakończył na 9 miejscu. W przeszłości trener Domagała pracował dla gliwickiego Piasta. Przy ul. Okrzei nowy szkoleniowiec bytomian prowadził drużyny juniorów, prowadząc zespół m.in. w Centralnej Lidze Juniorów, w sezonie 2014/15 Domagała prowadził drużynę rezerw Piasta, która toczyła boje z naszą drużyną w rozgrywkach III ligi Śląskiej. W końcu w 2016 roku trener Dariusz Wdowczyk zaprosił Marcina Domagałę  do współpracy w roli asystenta pierwszej drużyny Piasta Gliwice.

Klub zawarł roczną umowę z trenerem. Jednocześnie funkcję trenera pierwszej drużyny przestał pełnić poprzedni szkoleniowiec bytomian, a więc Jacek Trzeciak. W najbliższym czasie trenerowi Trzeciakowi poświęcony zostanie osobny artykuł, jednak już w tym miejscu trenerowi, a także asystentowi – Aleksandrowi Mużyłowskiemu pragniemy podziękować za cały wysiłek, poświęcenie, ciężką pracę oraz zaangażowanie, jakie włożyli w prowadzenie naszej drużyny.

Natomiast nowemu trenerowi życzymy powodzenia w pracy z naszą drużyną i samych wygranych w rozgrywkach Haiz IV ligi.

 

Prezes Zarządu BS Polonia Bytom Sp. z o.o. Krzysztof Bochnia:

“Już od dzisiaj rozpoczynamy współpracę z trenerem Domagałą i liczymy, że będzie ona owocna. Przed nami kolejny sezon, w którym czeka nas spore wyzwanie w postaci walki o awans do wyższej ligi. Liczymy na to, że wraz z nowym szkoleniowcem osiągniemy cel i za rok o tej porze będziemy przygotowywać się do startu rozgrywek III ligi”.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę