„Mecz dla wszystkich – małych i dużych”, czyli 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z Polonią Bytom

Dla wszystkich tych, którym sport, zdrowa rywalizacja, a także chęć niesienia pomocy nie są obce, mamy świetną wiadomość! W myśl hasła „Gramy Razem”, towarzyszącego Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy od lat, włączamy się w 31. finał. 29 stycznia dajemy szansę wszystkim, którzy dosłownie… chcą zagrać z Nami.

 

W najbliższą niedzielę, tj. 29 stycznia od godziny 15:00 w Hali na Skarpie, znajdującej się przy ulicy Frycza Modrzewskiego 5A kibice bytomskich sekcji piłki nożnej i koszykówki będą mogli poczuć się częścią naszej wielkiej, sportowej rodziny. By choć w małym stopniu dołożyć cegiełkę do szczytnego celu 31. finału, jakim jest walka z sepsą, oddajemy w ręce zainteresowanych możliwość zmierzenia się na boisku z zawodnikami BS Polonii Bytom w dwóch różnych dyscyplinach. To jedyna i niepowtarzalna okazja do zagrania ze swoimi idolami, bo któż nie chciałby wymienić podania z Patrykiem Stefańskim, asystować przy bramce Dawida Krzemienia czy trafić do kosza pod czujnym okiem Mariusza Bacika! Przeciwko obu drużynom Polonii Bytom staną właśnie ich fani. Duzi i mali. Poprzeczka będzie postawiona wysoko, a mix rywalizacji i dobrej zabawy, profesjonalizmu z amatorstwem z pewnością wyróżniają ten mecz na tle wszystkich innych.

 

Co trzeba zrobić, żeby dołączyć do drużyny i stanąć w szranki z bytomskimi sportowcami? Nic prostszego! Wystarczy przesłać chęć uczestnictwa na adres mailowy marketing@bspb.pl, zawierając w tytule swoje imię i nazwisko oraz dyscyplinę, w której chcecie wziąć udział. W przypadku zgłoszenia osób niepełnoletnich, prosimy o przesłanie zgłoszenia przez opiekuna, w treści maila wpisując dane zawodnika oraz dyscyplinę. Po wiadomości zwrotnej z naszego ramienia poprosimy o wpłacenie „cegiełki” o wartości 50zł do eSkarbonki Hufca, będącego bytomskim sztabem WOŚP. Te kilka prostych kroków dzieli kibica od możliwości stania się na jeden dzień zawodnikiem. Liczba miejsc ograniczona.

 

Oprócz wspomnianych meczów pokazowych przewidujemy dodatkowe atrakcje towarzyszące i konkursy dla dzieci. Hala na Skarpie w dniu 31. finału stanie się miejscem wypełnionym muzyką, animacjami dla dzieci, grami i zabawami angażującymi wszystkich obecnych. Najważniejszym elementem niezmiennie, jak co roku, pozostanie symbol czerwonego serduszka, który wszyscy tak dobrze kojarzymy. Tym razem zakończymy inaczej, mniej oficjalnie i bardziej w klimacie. Do zobaczenia na Skarpie, i soczyste „SIEMA”!

 

Najważniejsze informacje:

Co? – Mecz dla wszystkich – małych i dużych. Zmierz się z zawodnikami bytomskiej Polonii. Wydarzenie towarzyszące 31. finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Kiedy? – 29 stycznia 2023
Gdzie? – Hala na Skarpie, ul. Frycza-Modrzewskiego 5a, Bytom
O której? – Start godzina 15:00

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę