Mecz o odbudowanie zaufania, czyli MKS Myszków – BS Polonia Bytom sobota 22 września godz. 16:00.

Spotkania z Porajem i Wartą Zawiercie ewidentnie nie wyszły podopiecznym trenera Marcina Domagały, przez co ucierpiało zaufanie kibiców do naszej drużyny. Cel na jutrzejsze spotkanie z Myszkowem? Zainkasować trzy oczka i zrobić wszystko, aby chociażby po części odbudować zaufanie. Początek starcia w Myszkowie już jutro o godz. 16:00.

Bytomianie przed tygodniem walczyli w domowym starciu z Wartą Zawiercie, aby zamazać plamę, jaką była porażka w Poraju. Niestety i tym razem niebiesko-czerwoni doznali goryczy porażki, przegrywając z drużyną z Zawiercia 0:3. Od początku bieżącego tygodnia przy Olimpijskiej nastąpiła więc olbrzymia mobilizacja, wszak nikt nie ukrywa tego, że ostatnie wyniki nie zadowalają nikogo w Bytomiu. Z gabinetów lekarskich docierają do nas jednak same dobre informacje. Do zdrowia powrócił już Krzysztof Hałgas, natomiast kontuzja Mariusza Przybylskiego okazała się nie tak groźna, jak obawiano się w sztabie szkoleniowym Polonii. Jakie zmiany szykuje przed 8 kolejką Haiz IV ligi trener Marcin Domagała? Tego w tej chwili nie wie nikt, a dowiemy się wszystkiego na godzinę przed rozpoczęciem spotkania, gdy opublikujemy oficjalne składy.

Co słychać  u naszego jutrzejszego przeciwnika? Drużyna MKS-u zajmuje w ligowej tabeli 12 pozycję, na co złożyły się cztery zdobyte punkty w sześciu rozegranych spotkaniach. Przed dwoma tygodniami myszkowianie wygrali u siebie z Zielonymi Żarki 2:0, natomiast ostatnia kolejka nie była już tak udana w wykonaniu zawodników MKS-u, którzy przegrali u siebie z Unią Dąbrowa Górnicza 0:3.

W sobotnie popołudnie czeka nas więc przełomowe spotkanie dla naszej drużyny w obecnych rozgrywkach. Siłę drużyny poznaje się po tym, jak wstaje z kolan po niepowodzeniach. Mamy nadzieję, że niebiesko-czerwoni zareagują w jedyny możliwy sposób, którym jest przekonujące zwycięstwo w Myszkowie. Niestety zawodnicy Polonii nie mogą liczyć w jutrzejszym spotkaniu na wsparcie swoich kibiców, ponieważ mecz odbędzie się bez udziału kibiców. Nie oznacza to jednak, że na meczu zabraknie naszej redakcji. Jak zwykle przygotujemy dla was relację live, którą śledzić będzie można na naszym profilu na Facebooku. Serdecznie zapraszamy!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę