Michał Bedronka: Znamy swoją wartość

Zapraszamy wszystkich do przeczytania części wywiadu z naszym stoperem — Michałem Bedronką. Michał opowiedział między innymi o nastawieniu przed sobotnim meczem ze Ślęzą czy o odbywających się naborach do Akademii.

Bartosz Majewski: Spotkanie z Kluczborkiem oglądałeś z pozycji trybun. Zgodzisz się z twierdzeniem, że bardziej się przeżywa mecz, gdy nie jesteś w stanie pomóc zespołowi na murawie?

Michał Bedronka: Oczywiście, że wolałbym być na murawie. Z trybun mecz się zdecydowanie bardziej przeżywa, jest też więcej nerwów. Jednak co najważniejsze, wróciliśmy z tego spotkania z kompletem punktów.

B.M.: W ostatnim meczu Piast Żmigród pomimo miejsca w tabeli po raz kolejny pokazał, że potrafi utrzeć nosa wyżej notowanym rywalom. Spodziewaliście się aż tak trudnej przeprawy?

M.B.: Na pewno bardziej skupialiśmy się na sobie, ale mieliśmy świadomość, że Piast chociażby z racji swojej pozycji w tabeli będzie walczył do samego końca. Jednak z przebiegu całego spotkania w pełni zasłużyliśmy na komplet punktów.

B.M.: Jesteśmy w trakcie naborów do Akademii, a Ty także trenujesz naszą młodzież. Poleciłbyś niezdecydowanym dołączenie do naszej Akademii, a co za tym idzie również klasy sportowej?

M.B.: Jak najbardziej! Mamy bardzo dobrych trenerów, a klub poświęca dużo uwagi właśnie Akademii. Niebawem powstanie też nowy obiekt, wszystko idzie w dobrym kierunku. Polonia cały czas się rozwija, dlatego młody zawodnik nie powinien się długo zastanawiać nad dołączeniem.

Cały wywiad w naszej aplikacji – https://aplikacja.bspb.pl/

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę