Miedź II Legnica – Polonia Bytom na żywo w internecie!

Już w środę niebiesko-czerwoni powrócą do walki o ligowe punkty. Pierwszym przeciwnikiem bytomian będą rezerwy Miedzi Legnica, które do tej pory na swoim koncie zaliczyły dwie porażki. Mamy dla kibiców Polonii Bytom bardzo dobre wieści! Spotkanie rezerw Miedzi z Polonią będzie można obejrzeć na żywo w internecie! 

 

Kibice “Królowej Śląska” na pewno mocno już stęsknili się za ligowymi emocjami z udziałem naszej drużyny. Środowe spotkanie podopiecznych trenera Kamila Rakoczego z rezerwami Miedzi rozegrane zostanie w Legnicy, oczywiście zgodnie z obowiązującymi wytycznymi sanitarnymi – bez udziału grup kibiców gości.

Nie oznacza to, że kibice Polonii nie zobaczą swoich ulubieńców w walce o trzy punkty w Legnicy. Dzięki nawiązaniu współpracy z portalem bytomski.pl środowe spotkanie w ramach III kolejki rozgrywek III ligi będzie można zobaczyć w internecie w systemie PPV!

Mecz Miedź II Legnica – Polonia Bytom będzie można obejrzeć na żywo. Transmisja będzie w systemie PPV. Koszt to zaledwie 10 zł.

 

Jak obejrzeć mecz na żywo? Przed spotkaniem należy wejść TUTAJ. Następnie trzeba się zalogować, po czym dokonać opłaty za dostęp do transmisji.

 

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę