Mini Cooper do wygrania w dodatkowej rundzie Super Game Jackpot!

To już ostatnia szansa, żeby zgarnąć wyścigowego potwora od Superbet. Nie ważne czy interesujesz się Ekstraklasą, ligą angielską, czy piłka nożna jest Ci totalnie obojętna. Jeśli po przysłowiowe bułki chcesz codziennie rano ruszać do ulubionej piekarni blisko 200-konną maszyną, to Super Game Jackpot jest właśnie dla Ciebie.  Dodatkowo, można zgarnąć aż 225 000 złotych do przeznaczenia na paliwo lub dowolne, inne wydatki.

 

Ekipa Superbet wie jak zapewnić emocje, w dodatku nie chcą za to nawet złamanego grosza. To już ponad rok odkąd wprowadzili darmową grę Super Game. Za nami 52 rundy Super Game i Super Game Jackpot w których użytkownicy Superbet.pl i aplikacji mobilnej otrzymali 1 580 000 złotych (słownie: milion pięćset osiemdziesiąt tysięcy polskich złotych) w gotówce i bonusach.

 

12 poprzednich rund, to zmagania z typowaniem dokładnych wyników Ekstraklasy w Super Game Jackpot. Jak to z „najlepszą” ligą świata bywa – trafić 5 na 5 rezultatów nie jest łatwo. Czy lepiej pójdzie graczom z ligą angielską? Ostatnia, dodatkowa tegoroczna runda, to zmagania z 5 meczami „Boxing Day”, czyli pojedynkami Premier League odbywającymi się tradycyjnie drugiego dnia świąt. Ktoś trafia Manchester City – Leicester, Norwich – Arsenal, Tottenham – Crystal Palace, West Ham – Southampton i Aston Villa – Chelsea? Zgarnia(sz) Mini oraz 225 000 złotych. Dla tych, którzy odgadną 2, 3 i 4 poprawne wyniki do podziału jest także niemała kwota 25 000 złotych, więc nie trzeba mieć wyrzutów sumienia gdy koleżankom i kolegom pójdzie gorzej.

 

Przypomnijmy, że Super Mini można było zobaczyć w programie „Super Jazda” poprowadzonym dla Superbet przez dziennikarza motoryzacyjnego Adama Kornackiego. Auto powstało na oczach widzów w emitowanym przez TVN Turbo formacie „Klimek kontra Duda”. Jest to absolutny unikat.

 

Uwaga! To ostatnia szansa, żeby podejść do tematu trochę egoistycznie i zgarnąć samochód dla siebie. Gdy się nie uda, to … też super! Trafi on wtedy na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a w Super Game Jackpot nadal będzie rozgrywać się batalia o 225 000 złotych!

 

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę