Msza Święta rozpoczynająca Jubileusz 100-lecia Polonii Bytom

W sobotę 4 stycznia 2020 obchodzić będziemy najważniejsze święto w historii Polonii Bytom. Właśnie na ten dzień przypada setna rocznica powstania “Królowej Śląska”! Celebrowanie Jubileuszu 100-lecia naszego klubu rozpoczniemy od uroczystej mszy świętej, po której odbędzie się halowy turniej z udziałem przyjaciół Polonii.

 

Uroczysta msza święta z okazji 100-lecia Polonii Bytom odbędzie się w sobotę 4 stycznia 2020 roku o godzinie 11:00 w Kościele pw. Wniebowstąpienia Pańskiego przy ul. Wyzwolenia 85 w Bytomiu Szombierkach. Uroczystość poprowadzi wieloletni kapelan Polonii Bytom, a więc ksiądz Maciej Sasiak.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału we mszy świętej wszystkich mieszkańców Bytomia. Tuż po mszy świętej, a więc od godziny 13:30 w bytomskiej “Hali na Skarpie” przy ul. Frycza Modrzewskiego 5a rozpocznie się organizowany przez Stowarzyszenie Kibiców Klubu Polonia Bytom halowy turniej z okazji 100-lecia powstania Polonii Bytom, w którym udział wezmą nasi zawodnicy, a także nasi przyjaciele z zaprzyjaźnionych klubów.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę