Nabór do I klasy Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego za nami!

To było popołudnie pełne sportowych emocji. Punktualnie o godzinie 17:30 na stadionie im. Edwarda Szymkowiaka przy ul. Olimpijskiej 2 rozpoczął się nabór do I klasy Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego w Bytomiu przy ul. Tarnogórskiej. Ku zaskoczeniu wszystkich zgromadzonych trenerów, akces do klasy sportowej prowadzonej przez Akademię Piłkarską Polonii Bytom zgłosiło aż 35 dzieci, w tym 6 dziewczynek!

 

Dla 6-latków z rocznika 2012 był to dzień pełen emocji. Olbrzymie boisko, brak rodziców, testy sportowe – to dla większości dzieciaków, które były dzisiaj z nami, nowa sytuacja. Młodzi chłopcy i dziewczynki poradzili sobie z tą sytuacją doskonale. Testy sportowe podzielone zostały na trzy części:

 

  • test szybkości na odcinku 20 metrów z wykorzystanie fotokomórek
  • test zwrotności w postaci biegu z nawrotami
  • gra szkoleniowa 4na4

 

Ku zaskoczeniu wszystkich, bardzo dobrze w czasie testów wypadły dziewczynki, które nie odstawały od chłopaków. Dla wszystkich 35 dzieciaków, które były dzisiaj z nami, organizowane przez Akademię testy były doskonałą zabawą. Po zakończeniu testów wszyscy trenerzy wykonali sobie pamiątkowe zdjęcie z uczestnikami naboru, a każde dziecko otrzymało słodycze.

Dla wszystkich, którzy nie mogli być dzisiaj z nami mamy dobrą wiadomość. Ze względu na duże zainteresowanie naborem do I klasy Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego, w maju zorganizowany zostanie dodatkowy termin naboru. Jednocześnie wszystkie dzieci, które wzięły udział w dzisiejszych testach, zostały zakwalifikowane do Szkoły, a także Akademii Piłkarskiej Polonii Bytom.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę