Niebiesko-czerwoni wznowili treningi.

Zawodnicy Polonii Bytom wrócili do treningów po przerwie świąteczno-noworocznej. Podopieczni trenera Marcina Domagały po udanej rundzie jesiennej zajmują pierwszą pozycję w rozgrywkach Haiz IV ligi z przewagą dwóch oczek nad Śląskiem Świętochłowice.

Punktualnie o godzinie 11:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Piłkarskiej rozpoczęły się pierwsze w tym roku zajęcia naszych zawodników. Wśród graczy, którzy brali udział w zajęciach, mogliśmy dostrzec jedną nową, a raczej starą twarz. Chodzi oczywiście o Wojciecha Mroza, a więc wychowanka Polonii, który po krótkim rozstaniu z drużyną dwukrotnego Mistrza Polski w piłce nożnej, jest bardzo blisko przenosin z Mysłowic do Bytomia.

W treningu udział wziął także Patryk Stefański, który z drużyną Polonii trenował już w trakcie trwania rundy jesiennej, jednak wiele wskazuje na to, że od nowego roku zasili niebiesko-czerwone barwy.

 

Udział w treningu wzięli także:

– Maciej Wierzbicki

– Patryk Król

– Dominik Budzik

– Norbert Radkiewicz

– Andrzej Buchcik

– Dawid Skrzypiński

– Kamil Skrzypiński (powrót z wypożyczenia)

– Przemysław Szkatuła

– Sebastian Kubik

– Marcin Ganczarczyk

– Łukasz Matusiak

– Marcel Czypionka

– Krzysztof Hałgas

– Maciej Borycka

– Marcin Lachowski

– Norbert Bębenek

 

Na pierwszych zajęciach ze względów osobistych nieobecni byli nasi młodzieżowcy, a więc Tomasz Pośpiech oraz Mariusz Fornalczyk. Kolejny wychowanek naszej drużyny, a więc Szymon Wojtkowiak otrzymał zgodę na półroczne wypożyczenie do innego klubu. W treningu udziału nie wzięli także Mariusz Przybylski (rozwiązanie umowy za porozumieniem stron), Bartosz Giełażyn oraz Jarosław Czernysz, których przyszłość wyjaśni się w przeciągu najbliższych kilku dni. Za pośrednictwem oficjalnej strony naszego klubu będziemy na bieżąco informować o ruchach kadrowych, które będą miały miejsce w Polonii Bytom.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę